2733
2734
عنوان

اتفاقی که امروز برام افتاد

569 بازدید | 71 پست

من و همسرم هشت ساله باهم ازدواج کردیم سه سال بعد از ازدواج فهمیدم با یه خانمی در ارتباطه خواستم طلاق بگیرم فهمیدم باردارم پسرم نه ماهش بود جدا شدم پسرم ۱۸ ماهش بود اومد دم خونه گریه و زاری که برگرد منم بدون هیچ شرطی برگشتم بعد از یه سال مامانم فوت کرد هیچوقتم گوشیش و چک نمیکردم رمزشم با لثر انگشت بود تا اینکه امروز یادش رفت گوشیش و خاموش کنه داد بزنم شارژ فهمیدم با همکارش دوسته باهم بیرون میرن بچه ها جیگرم داره کباب میشه پاشد بره سرکار گفت چرا گریه کردی به روی خودم نیاوردم شک کرد که گوشیش و دیدم ولی من زدم زیرش اخه دیگه جایی ندارم خواهش میکنم راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزرگترین اشتباهت این بود که چیزی رو که بالا آوردی دوباره........😔

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738

جایی نداری بری دیگ .تحمل کن 😑

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2706