2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگو امروز نرفتم آرایشگا مث شامپو زدم به سرم

خداوکیلی یه دست شد

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
2731

من رنگ داشتم خودم رنگ کردم،ابروهام هم دوهفته قبل میکرو بلدینگ کردم،اصلاح با بند هم خودم بلدم.دیگه دیروز هم رنگ کردم هم اصلاح،البته برای عوض کردن روحیه م زودتر انجام دادم

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين
2738
رنگو امروز نرفتم آرایشگا مث شامپو زدم به سرم خداوکیلی یه دست شد

عزیزم بمنم یاد میدی?با اکسیدان لازم نیس قاطی بشه?چه رنگی باید با اکسیدان قاطی بشه من پایین موهام دکلرس اشکالی نداره?

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
عزیزم بمنم یاد میدی?با اکسیدان لازم نیس قاطی بشه?چه رنگی باید با اکسیدان قاطی بشه من پایین موهام دکل ...

آره عزیزم😘

مث رنگ معمولی که درست میکنیم با برس رنگ کنیما، همونجوری رنگو درست کن بعد مث شامپو بریز رو سرت برو جلوآینه ی دستشویی ، بعد همه جارو رنگ بمال و موهاتو به هم بمال

بعد اگه کلاه داری که کلاه اگرم نه من دیدم پلاستیک میزارن رو سر. بکن و بشور

دکلره هم باشه میشه فک کنم

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
آره عزیزم😘 مث رنگ معمولی که درست میکنیم با برس رنگ کنیما، همونجوری رنگو درست کن بعد مث شامپو بریز ...

مرسی پس فقط رنگ تیوپو خالی کنم دیگه اکسیدان یا چیزی نمیخواد? بعد چند دقیقه بشورم موهام دیر رنگ باز میکنه کلا 

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
عزیزم اگ با اکسیدان قاطی نکنی ک نمیش اصلا.  موهات چه رنگیه بگو تا بگم چحور رنگ کنی

موهای خودم مشکی سفید هم داره لابلاش پایینشم مشه برا تابستون بود تقریبا ده سانت از موهام دراومده

2706