2726
عنوان

برام دعا کنید لطفا

98 بازدید | 11 پست

بچه ها خیلی خیلی اوضاعم خرابه حال دلم داغونه دیشب خودکشی کردم میدونم گناه ولی نمردم برام دعا کنید لطفا😔 دلیلشو نپرسین فقط برام دعا کنید همین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باشه عزیزم آدم سر درنمیاره اینهمه آدم دارن دست وپا میزنن که کر  ونا نگیرن زنده بمونن اونوقت شما ...حتما شرایطت خیلی سخته خدا کمکت کنه عزیزم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

براتون حمد خوندم

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها به عددما احاط بهی علمک

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
باشه عزیزم آدم سر درنمیاره اینهمه آدم دارن دست وپا میزنن که کر  ونا نگیرن زنده بمونن اونوقت شما ...

میدونم عزیزم بعضی وقت ها انقدر سختی ها رو تحمل میکنی که دیگه یه شکست کوچیک نابودت میکنه😔