2737
2734

به نظر من نکنید اینکارو من پارسال رژیم گرفتم هشت کیلو کم کردم سیستم ایمنی به شدت ضعیف میشه.  تو شرایط الان به نظرم اصلا به ریسکش نمی ارزه . فقط باید تقویت بشین.  این نصیحت خواهرانه رو از من گوش کنید . این تبلیغاتای رژیم کالری شماری اینا هم فقط واسه پول درآوردنه الان پول درنیارن کی دربیارن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اخه ضعیف شدم دیگه ازبس کلی امپول خورمونی زدم میکروکرده بودم دوروز هست منفی شدم.خیلی چاق شدم بایدتودو ...

از همه چیز بخور چون رژیم اصولی باید بعضی چیزا رو حذف کنی و گشنگی بکشی این کارو نکن 

از همه چیز بخور چون رژیم اصولی باید بعضی چیزا رو حذف کنی و گشنگی بکشی این کارو نکن 

نه برعکس من همه چی میده دکترم چون قبلاتجربش داشتم فقط حذف کلی نوشابه دلستروشیرینی وپفک و...هست وگرنه هروزناهاربرنجه

من که باید تا عید4کیلوکم کنم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2738