2737
2734

نمیدونم چرا همش بی دلیل گریه میکنم 

بی حوصله شدم با شوهرم دعوام میشه 

همش سمت چپ سرم ب شدت درد میکنه قرص میخورم خوبم باز دوباره شرو میشه 

دیگه نه امیدی دارم نه حس و حال چیزی

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
منم همینم

ینی ممکنه افسردگی گرفتم؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پی ام اس پی ام ددی افسردگي فصلي افسردگي بعد زايمان مشکلات هورموني کمبود ويتامين دي ببين کدومو داري...

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
2731
پی ام اس پی ام ددی افسردگي فصلي افسردگي بعد زايمان مشکلات هورموني کمبود ويتامين دي ببين کدومو داري.. ...

هیشکدوم 

شاید ویتامین بدنم کمه

شاید بااین اوضاع اکثرمون وسواس وافسردگی گرفتیم

نمیدونم هرکی منو میبینه متعجب میشه اصلن اون آدم سابق نیستم 

2738
هیشکدوم  شاید ویتامین بدنم کمه

احتمالا کمبود ويتامين دي باعث افسردگي ميشه

نمون توخونه ورزش کن برو پياده روي حتمن موندي توخونه يا زندگيت راکت و کسل کننده شده

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
احتمالا کمبود ويتامين دي باعث افسردگي ميشه نمون توخونه ورزش کن برو پياده روي حتمن موندي توخونه يا ز ...

پیاده روی و باشگا میرم

ی هفتس اینجوریم همش دوس دارم تنها باشم حوصله هیشکی ندارم

چ موضوعی باعث ناراحتی تون میشه؟

شاید باورتون نشه ولی حتی از شوخی هم ناراحت میشم

راستش مادرشوهرم جاریمو خیلی دوس داره 

وقتی میرم خونشون ک جاریم هس اصلن منو نمیبینه 

بس ک خود خوری کردم اینجوری شدم روزی شاید 3 یا 4 قرص بخورم تا آروم شه سرم

آزمایس تیرویید دادی 

نه 

ینی ممکنه تیروئیدم پر کار باشه؟ 

2706