2726
عنوان

توروخدا بیاین بگین شما جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 115 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم ها اختصاصی نیستن و هرکسی میتونه بزاره رو بچه ش....انتظار داری بعد دوسال بگه واااای نه این انتخاب فلانی بود!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728

چه فکرایی میکنید

دوسال پیش رو با الان یکی میکنید 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

هرکسی هر اسمی میتونه سربچش بزاره حالا تو هم اگه بچت دختر بود ای اسمو میزاشتی یعنی کسی دیگه حق نداشت بزاره ای طرز فکرا مسخره رو بریزید دور چه چیایی دغدعه شدن براتون هزارتا اسم از این اسمی ک تو خواستی بزاری الان هست

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براسلامتی خونوادم بخونید

به نظر منم حق ندارین. اما چون میدونستن این اسم رو شما دوست دارین میتونستن این اسم رو نذارن.بعدم کاش جار نمیزدین که میخواین این اسم رو بذارین. اگه اشکالی نداره میشه بگی اسمه چیه؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

مهم نیست والا من تو زندگی قبلیم حرف بچه میشد میگفتم پسر داشته باشم میزاره محمد طاها عمه شوهرم با مامانش کلی منه مسخره کردن اه اه این چه اسمی خواهر شوهرم تا بچش به دنیا اومد اسم بچشو گذاشت محمد طاها من انقدر ناراحت شدم همینه کاری نمیشه کرد دختر دار شدی همینو بزار اعصاب خودتو خورد نکن

حق نداری عزیزم باحترام😐اسم اسمه دگ چ انتخابه شما باشه چ انتخابه هرکی اسمی ک شما انتخاب کردین دراینده برا دخترتون از کجا پیدا کردی شاید کسی برا اولین بار اون اسمو برا دخترش انتخاب کرد خوشش نیاد شما برا بچتون بذارین. 

اصن حرفتون منطقی نبود یکم بچه بازی در اوردین فک کنم. بببخشیدددد لطفا ناراحت نشین! 😑

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
2706