2737
2734
عنوان

ترس شدید از سزارین.... کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 14389 بازدید | 65 پست

منم وحشت داشتم از سزارین

طبیعی زایمان کردم

آمپول هم یه دونه داشتم که مخ پرستار رو جوییدم، زد تو بازوم🤪.

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

عزیزم مثل یک سال پیش منی...من شبا کابوس میدیدم ولی باور کن اصلا ترس نداره حاضرم قسم بخورم بعد سزارین انقد به خودم لعنت فرستادم که چرا انقد میترسیدم و استرس داشتم

انژیوکت و سوند اصلا درد نداره دروغ چرا انژیو مثل وقتی که ازمایش خون میدی درد سوزنش در اون حده

سوندم اگه خودتو شل شل کنی و نفس عمیق بکشی باور کن نمیفهمی

خاستی  خاطره زایمانمو بخون تو تاپیکام هست☺باز سوالی کمکی داشتی بگو😗

⚡یک عدد بی برق...⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا ...من هیچی نفهمیدم همش خواب بودم فقط صدام میکردن چشمامو باز میکردم نگاشون میکردم

منم فقط دیدم دارن یه بچه سیاه😂😂میزارت رو تخت

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
😐 دختر دل و جرات داشته باش يه ربع ميرى تو ميارن بيرون مياى شياف ميزارى تمام!!

بخدا بحرف راحته که میگن فلانی زایمان کرد اما من نمیدونم چجوری میخام اون روزو بگذرونم

عزیزم مثل یک سال پیش منی...من شبا کابوس میدیدم ولی باور کن اصلا ترس نداره حاضرم قسم بخورم بعد سزارین ...

این انژیوکت لعنتی واسم شده کابوس بخدا 

از اول بارداری استرسشو دارم 

2738

ترس نداره عزیزم. منم سزارین شدم. اصلا هم درد نداره آنژوکت. نگران نباش. به این فکر کن که بچه خوشگلت رو از نزدیک میبینی. انشاالله سلامت زایمان کنی. فقط چرا میخوای بیهوش شی. بی حسی خیلی بهتره. بعد سزارین هم تا چند ساعت درد نداری

این انژیوکت لعنتی واسم شده کابوس بخدا  از اول بارداری استرسشو دارم

باورکن دردش در حد امپول ازمایش خونه...

امپولاتم که تو سرمت میزنن دیگه از هیچی نترس

بعد روزی که مرخص میشی تااا یه هفته ۱۰ روز بعدشم شیاف دکترت بهت میده

اون شیافو استفاده کن سر ساعتاش اصلا هیچی از درد نمیفهمی

تهرانی؟کدوم بیمارستان زایمان میکنی؟

⚡یک عدد بی برق...⚡
عزیزم مثل یک سال پیش منی...من شبا کابوس میدیدم ولی باور کن اصلا ترس نداره حاضرم قسم بخورم بعد سزارین ...

خودتم که کفتی تو خاطره زایمانت انژیوکت واقعا درد داشته😓😓😓😰😰😰😰

این انژیوکت لعنتی واسم شده کابوس بخدا  از اول بارداری استرسشو دارم

یه کم قوی باش مامان خانوم😊

یه آنژیوکته دیگه درد نداره اونقد که بزرگش کنی 

یه سوزن کوچولوعه همش

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
2706