2737
2734
عنوان

بچه ها من چیکار کنم😔😩

196 بازدید | 18 پست

ما عید میخواستیم بریم مشهد ماه عسل

الان هرچی به شوهرم میگم نریم به خاطر ک ر و ن ا بشینیم تو خونه گوش نمیده 

به خانواده ها میگم همه مسخرم می کنن میگن نترس طوری نمیشه 

ولی اخه حرم شلوغه واقعا درصد واگیر ک رونا بالا میره😕

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دوستان گلم حداقل کاری که هر کدوم از ما تو شرایط فعلی باید انجام بدیم اینه که جز برای موارد ضروری از منزل خارج نشیم که قبل از اپیدمی بیماری تو کل کشور شرایط کنترل شه

در مقابل فداکاری پزشکان و کادر درمان که خط مقدم مبارزه با بیماری هستند تو خونه موندن کمترین و البته موثرترین کمک ما برای سلامتی خودمون و جامعمون هست ❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تاعيد خيلي مونده

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

ما شیراز میخاستیم بریم کنسل کردیم.

سفر چه معنی میده تو این موقعیت

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738
2706