2737
2739

منم اینجوری میشم..میگن کیسته که😕 شایدم نباشه نمیدونم 

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با این وضع ویروس میترسم برم دکتر

سونودیگه ترس نداره ..میخای ماسک بزن برو...یااگه شماره دکترداری بپرس این درسته یانه اگه گفت اره بروسونو..منم دوس دارم بدونم عادیه یانع

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
سونودیگه ترس نداره ..میخای ماسک بزن برو...یااگه شماره دکترداری بپرس این درسته یانه اگه گفت اره بروسو ...

اخه سرچ کردم زده علائم کیست سینه

اینع ک سینه ت ورم داشته باشه

و نوکش زردو قهوه ای تیره باشه

و اینکه لمس میکنی چیز غیر عادی حس کنی تو سینه ت

اخه سرچ کردم زده علائم کیست سینه اینع ک سینه ت ورم داشته باشه و نوکش زردو قهوه ای تیره باشه و این ...

الان توفقط دردداری یابقیه علامتاشم داری!؟ من یکم قبل پریئدانگارتورم داره بادرد بعدپری بشم میشه مثه قبلش حالانمیدونم کیسته یانه.

2738