2726
عنوان

خواب شب بچه

111 بازدید | 18 پست

سلام. دخترم ۱۷ روزشه شبا خیلی بی تابی میکنه و نمیخوابه ولی به جاش روزا کامل خوابه.

میخوام ببینم بعد از چله خوب میشه یا این روند ادامه داره و خودم باید به این شرایط عادت کنم؟

کار خوبه خدا درست کنه ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معمولا بین سه ماه تا 6 ماه خواب بچه تنظیم میشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

عزیزم میشه بپرسم شبا هم پوشکشو عوض میکنی مثلا بیدار شی عوض کنی من شبا ساعت یک عوض میکنم بعد یه بارم صبا ساعت ۱۰ و اینا اونقور خسته میشم که نمیتونم پاشم عوضکنم

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
عزیزم میشه بپرسم شبا هم پوشکشو عوض میکنی مثلا بیدار شی عوض کنی من شبا ساعت یک عوض میکنم بعد یه بارم ...

اره یکبار قبل از خوابیدن عوض میکنم یبارم وسط شب یبارم صبح

من بعد اینکه واکسن دوماهگیشو بردم زدن خیلی فرق کرد.

الان شب رو کامل از روز تشخیص میده،طول روز مجموعا ۶ ساعت اینا میخوابه،شبم از ساعت ۱۱ تا ۷ صبح میخوابه

چند روز دیگه ۳ ماهش تموم میشه

بچه های خیلی کوچیک ساعت درونی بدنشون مثل بزرگترا هنوز تنظیم نشده و فرق شب و روز رو متوجه نمیشن واسه همین خوابشون مشخص نیست 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
من بعد اینکه واکسن دوماهگیشو بردم زدن خیلی فرق کرد. الان شب رو کامل از روز تشخیص میده،طول روز مجموع ...

خوش به حالت. کاش دختر منم این مدلی بشه

2706