2726

وای از دست این خالهو و دختر خاله 

بابا دختر خاله من نزدیکی 40سالشه و خاستگار دیگه نداره و ازدواج نکرده ولی مدام داره حرص میخوره که چرا فلانی خاستگار داره چرا فلانی شوهر کرد چرا فلانی خاستگار خوب داره روی همه دختر ها بلااستثنا انگ میزنه مدام به همه میگه دختر فلانی رو با فلان پسر تو خیابون دیدم .

حالا دور افتاده رو من بدبخت 😐

ارامش ندارم از دستش .خیلی ناراحتم می‌کنه اعصاب مامانم هم بهم می‌ریزه 

جریانش اینه که رفته از من کلی عکس توی مراسم ها و عروسی ها جمع کرده و به یه پسر معتاد بی پول که فامیلای خودشه نشون داده گفته برو اینو بگیر نه مهریه داره نه چیزی ازت میخواد یه اتاق 4متری خالی کنیین این بیاد توش بشینه طلاهم نمی‌خواد یه انگشتر بدل بهش بدین راضی میشه 😐

حالا من خوشگل پولدار خانواده تحصیل کرده بابام مهریه منو الماس گذاشته تاحالا یه دوست پسر نداشتم اصلا از رابطه خوشم نیومده که بخواهم دوست بشم 

بعد صدقه سر این خالم پسره افتاده دنبال من ولم هم نمیکنه بیشعور هی هم میان میگن چه پسر ماهی چه پسر خوشگلی🤢🤮🤮🥵

واقعا موندم از دستش 

ادامشم بگم؟......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو

https://www.instagram.com/p/B8-u1cGltNZ/?igshid=1ruuz56o52b75
ببین خفاشها چه حالی میکنن دیگه کسی باهاشون کاری نداره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3931588/%d8%a8%d9%87-%d9%85%d8%a7%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%b9%d8%b1%d9%82-%d9%86%d8%af%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%ae%d9%88%d8%b1%d9%85
2728
الماس ؟؟؟ دختر شاه پريونم مهريش الماس نبود 🤣🤣🤣

والا بخدا😅😅😅😅😅😅😅

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘

کاش پسر بودم😂😂😂😂😂😂

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
2706