2737
2734
عنوان

شما تو این وضعیت رستوران میرید یا از بیرون غذا سفارش میدید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1720 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سعی کن غذاهایی بگیری که بتونی گرمش کنی چون اگه چیزی هم باشه باحرارت ازبین میره

بعد از دست زدن به ظرفش وانداختنش دستتو بشور

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
2731

ما اصلن سفارش نمیدیم. امروزم میخاستیم بریم بیرون کار واجب داشتیم در حالت عادی یه چی از بیرون میگرفتیم میخوردیم اما امروز یه تیکه نون و پنیر گذاشتیم دهنمون و رفتیم بیرون.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

شوهرم دلش خیلی کباب میخواست ولی فک نکنم حداقل تا دوماه چیزی از بیرون بخوریم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738

نه خودم غذا درست می کنم حالا میگن خیلی رستوران ها و فست فودها و آشپزخانه خلوت شدن بهتره خودتون درست کنید چون ممکنه یکی بیمار باشه به شما انتقال بده تلویزیون هم خیلی زیر نویس میکنه فعلا غذا از بیرون نگیرید

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️
پیشنهادی برا من ندارید؟؟ چیکار کنم؟؟ آشپزی خیلی برام سخته؟

چاره ای نیست باید بپزی

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

فعلا اصلا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
من به هیچ‌عنوان از بیرون غذا نمیگیرم نان هم اول یک شب میذارم تو فریزر بمونه بعد استفاده میکنم ...

⚠️ شده با منجمد کردن مواد غذایی ویروس کر.و.نا از بین میره! ولی طبق تحقیقاتی که ما انجام دادیم:

⛔️ انجماد روی ویروس اثری نداره.

در متن فوق هم میگه در دمای -60 درجه تا سالها زنده می مونه، به عبارتی فریز کردن می‌تونه باعث افزایش طول عمر ویروس بشه!

ولی پختن موثره، شیر حتما باید در دمای بالای ۷۰ درجه داغ بشه برای مصرف. میوه ها و سبزیجات هم باید ضدعفونی بشن.

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
2706