2737
2734
عنوان

بیاین نظرتون رو بگید...

91 بازدید | 13 پست

پیشاپیش معذرت میخوام اینو قبول دارم همه جا خوب و بد داره ربطی به شهر خاصی نداره چندان🙏

من نمیدونم چرا ذهنیت خوبی به مردای کرجیو تهرانی ندارم(بایکیشون برخورد داشتم)

احساس میکنم خیلی ذهن خرابی دارن و دنبال سو استفاده دارن

شما برخورد داشتید؟؟؟؟

بازم معذرت میخوام قصد توهین ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کرج یه مجموعه از همه جای ایران هست اصلا نمیشه قضاوت کلی کرد

تهران هم همینطور...

من اهل تهرانم و همچین حسی رو اصلا نداشتم 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738

نه نمیشه گفت خوب و بد همه جا هست البته الان ذات بیشتر مردها رو خراب کزدن  و گستاخشون کردن به قومیت ربطی نداره

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

من تهرانم البته همه جا خوب و بد هست ربطی به قومیتی نداره...

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔