2733
2739

منم مطمئنم یه نفر طلسمم کرده، چطوری میشه باطلش کرد؟ اصلا راهی داره؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نماز باطل السحر حضرت زهرا رو خوندم دوبار فقط تو دستوز نماز اومده حضرت زهرا رو به خانوادش قسم میدی اونایی که برات جادو کردنو بیمار و نابود کنه و بهت نشون بده کی و چجوری با چی دعات کرده یعنی تو خوابت میاد خداشاهده چند نفر دعانویس گفته بودن مادرشوهرت برا دعانوشته خودمم میدونستم چون خودش گفته بود نمیذارم زندگی کنی محمدو ازت میگیرم کاری میکنم پشت گوشتو دیدی محمدو دیدی منم نمازو خوندم بخدا دو روز پیش شوهرم گفت مادرم مریضه بستریش کردن برا عمل انقد شکر حضرت زهرا کردم که نگو حس سبکی دارم دگ سنگین نیستم موکل دعا وارد بدنم شده بود با خوردن اون دعا. سرچ بزنید نماز باطل السحر دایی ابراهیم همه چی میاد براتون

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
2738
چرا خطرناک عزیز

اسي من اثرشو رو خواهر شوهرم ديدم خاستكار داشت اما اوكي نمشد هيج كدوم.خودش كفت قلياب با سركه جوشونده رفته ريخته رو سرش يه ماه بعدش عروس شد .نميدونم دبكه الكيه واسته جه جوريعه

اصلا فایده ای داشت؟

من مشکل ازدواج دارم 30سالمه وهرچی خواستگار میاد نمیشه که نمیشه . حدود 10ماهی میشد هیچکس نیومده بود حتی تلفنی هم کسی زنگ نزده بود این کار رو انجام دادم فکرکنم 40روز بعدش خواستگار اومد توی 3ماه پنج تا خواستگار اومد اما همچنان جور نشده که ازدواج کنم

خدا کریمه
من نماز باطل السحر حضرت زهرا رو خوندم دوبار فقط تو دستوز نماز اومده حضرت زهرا رو به خانوادش قسم میدی ...

اصلا از کجا بفهمیم که طلسم شدیم؟

من توی دبیرستان درسم عااالی بود یعنی نمره هام از ۱۹ پایین تر نمیومد رشته ی تجربی اما به شددددت حسوود داشتم، سال بعدش کمی درسم افت کرد امااا انگار واقعا طلسم شده بودم و به زوور درس میخوندم بدون هیچ دلیلی واقعا! امسالم که پشت کنکوری ام امکانات از همه لحاظ واسم فراهمه، اما هرکار میکنم نمیشه! به نظر شما طلسم کرده یه نفر منو؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2706