2726
نه هیچ علائمی ندارم ب خاطر سیگار میگم اینطوری شدم

دختر خوبی باش ریه هاتو به باد نده 😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خوبی باش ریه هاتو به باد نده 😍

😁😁😁 ب خدا دختر خوبیم تنها نکته منفیم همینه ولی چشم😍

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
ببخشید یه ریه بیشتر نداری من جمع بستم 😂

همونم ندارم تازه😁😁😁😁😁

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2728
بنظرم برای هممون خطرناکه اخه تو چین دو هزار نفر کشته یعنی همه پیر و مریض بودن؟؟؟؟

من امروز یه فیلم از چین دیدم حالم بهم خورد تو خیابون تفشونو از پشت میندازن به آدما تا اوناهم مریض بشن یه مرده هم تف میکنه تو دستش میماله به دکمه های اسانسور یکی هم میاد قشنگ دکمرو میزنه ....خیلی کثیفن چینیا

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢

این ویروس الان همه جا وجود داره

نباید نگران نباشید اصلا

بیمارستان ما هم هست هر کی میگه هنوز نیومده دروغ میگه و امار بیماران و کشته ها هم همش دروغ هست پس به اخبار نه گوش کنید نه اهمیتی بدید

این ویروس اونجوری که فکر میکنید کشنده نیست افرادی که بیماری قلبی دیابت تنفسی دارن بیشتر در معرض خطر هستن چون مقاومت بدنشون کم هست و کودکان هم نمیگم نمیگیرن اما خب خیلی خیلی کم پیش میاد و پس نگران نباشید اما رعایت کنید

به طور احتمال از بین 100نفر دو نفر میگیرن و از بین 10نفری که گرفتن 2الی 1نفر میمیره و بقیه بهبود پیدا میکنن

استرس خوب نیست چون باعث میشه گلبول های سفید از بین برن و ویتامین بدنتون دفع بشه در نتیجه مقاومت بدن هم میاد پایین 

عطسه سرفه خشک تب(میگن بالای 39درجه باید به بیمارستان مراجعه کنید)نفس تنگی از علائمش هست که بعد از گذر دوره کمون خودش رو نشون میده و مثل سرماخوردگی هست به خاطر همین تشخیصش سخت هست 

پرتقال بخورید اونی که میگن چیزای سرد نخورید منظورشون اینه که وقتی کرو نا گرفتید چیز های سرد نخورید همین پس الان پرتقال بخورید و ویتامین c و دستکش بپوشید حتما حتما ماسک هم برای این هست که دستتون به دهانتون نزنید و کسی اگر عطسه کرد اب دهنش روی شما نریزه و برعکس وقتی شما عطسه کردید این اتفاق نیوفته دستاتون رو بشورید و همچنین صورت دست به چشماتون نزنید پشت سر هم دست و صورت رو بشورید و اصلا نگران نباشید

اگر سوالی داشتید بپرسید💜

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
عزیز دلم مامانت که رعایت کنه خطری نداره مامان منم قندش بالاس بلید بیشتر مراقب باشن دیگه ما هم نباید ...

عزیز آخه هفته ای سه بار خالمو میبره دیالیز ۴ ساعت پیشش میشینه 

غصه کدومو بخوریم خدایا 😔😔😔

❤❤🐥🐣
من امروز یه فیلم از چین دیدم حالم بهم خورد تو خیابون تفشونو از پشت میندازن به آدما تا اوناهم مریض بش ...

کسی که میدونه قراره بمیره از لحاظ روانی دوس نداره بقیه سالم باشن 

خدا هم به اونا هم به ما کمک کنه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....