2726
والا همه فامیل منم رفتن   شمال  ازتهران بعدم  شمال  انقدرالان  توریست &nbs ...

فعلا که امار قمیا از همه بیشتره 

توقشم یک نفر مبتلا هست اونم قمیه!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
قمی اصیل  ک نمیاد ارومیه  نهایت بره  تهران  ترکهای  مقیم  قم هستن الان ...

فأميل دارن عزيزم

قمي ساكن اينجاست بستگانش اومدن اينجا

همه ترسيدن دارن فرار ميكنن شهرهاي ديگه

وگرنه تنها قمي ها نيستن كه، خيلي ها دارن فرار ميكنن الان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نگو😭😭😭یه هوایی خوبی هست حال میده بری بیرون از ترس این مریضی چسبیدیم تو خونه عه/😪😪😪😪😥😥😥

لعنت ب اونا  ک پروازا  رو لعونکردن و  کلی  مسافر چینی اوردن توشهرا  ول کردن     روشم ماله کشیدن   ی دکتر قمی   فقط  علنی کرد این ک ملت فکر میکنن توقم  فقط هست  اول  تهران  بود  اول و دو  بهمن فوتی  چندنفر توبیمارستان امام  خمینی  ...حالا  مردم  ساده  فک میکنن   فقط  قم  اینجوره

اخه شهرا دیگه  ک  توریست پدیرتره  انقدر مسافره چینی  ماهان ایر  جا ب جاکرده    عرب  نبودن   ک بگیم رفتن  قم زیارت  ....ک اونجام رفتن  بقیه شهرام رفتن

حالا ملت  سرخوشن  ک شهرا دیگه نیست  

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2728
لعنت ب اونا  ک پروازا  رو لعونکردن و  کلی  مسافر چینی اوردن توشهرا  ول کردن ...

اره واقعا .خدا خودش بهمون کمک کنه😭

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
ميدونيد چيه يعده براشون مهم نيست اصلا بميرن اما خوب تنها اون نمي ميره كه ي عده رو هم مبتلا ميكنه

بله دقیقا 

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
شیراز هم سه نفر گرفتن 

شنیدم متاسفانه😟😶

زاهدان هنوز هیچکی نگرفته ولی میترسم برم بیرون از مسافرایی که به خاطر چاراه رسولی میان بگیرم😢

اینجا هوا گرمه کسی از خود مردمش نمیگیره از همین مسافرایه خاک برسر میگیرن مطمئنا

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
فعلا که امار قمیا از همه بیشتره  توقشم یک نفر مبتلا هست اونم قمیه!

الان خوشحال باشیم یعنی

من  کارم ی جوری درارتباط  بیمارستان   تهرانم  اول ازهمه  اینجادرگیر شد اول بهمن  جاری دخترخالممم  فوت شد توبیمارستان امام خمینی  ...ماک خودمون درجریان بودیم  ازاول  بهمن خونه نشینیم   علنی نکردن  بخاطر مسایل سیاسی   ک خداجوابشون و بده.... مردم قم هم  انگار درگیرتر شدن  خدا همه رونجات بده

فعلادرگیر بلا اززمین واسمونیم... حالاچندروز دیگم  سیل  لرستان و اهواز و ...خدا رحم کنه ب هموطنام

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2706