2703
2553
عنوان

صورت سفید

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی خال کوچولو از صد متری ملومه

دقیقا 😢بعدشم شوهرمن خیلی حساس شده روپوستم تو پریودی ناراحت میشه میگه وااای چرا سیاه شدی حالا یه کوچولو بخاطر این دوران رنگم تغییر میکنه یا الان که باردارم میگع سفید برفی ترشدی😐

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2720

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
چه شماره ای ؟ چند ساعت رو پوستتون میموند؟

برو داروخانه بگو پماد زینک اکساید میخوام

به سدت سفید میکنه در حد ماست

برای بیرون مناسب نیست

هر چند ساعتی که داخل خونه هستی روی پوستت بزن بمونه

خواستی بیرون بری با دستمال آروم پاک کن

چند تا خاصیت داره

روشن کننده

ضد آفتاب

ضد لک

لایه بردار 

عالیع

عالی

چه شماره ای ؟ چند ساعت رو پوستتون میموند؟

زینک اکساید ی کرم لایه برداره ک‌برا آفتاب سوختگی استفاده میشه

پوستت نازک میشه استفاده نکن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2714

با چندچندتا دیگه چیز شدن ۱۱۷ اینو نمیدونم چقد شد صابونم داد میخوای ؟عکس بفرستم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

واللا من سفیدم . شوهرم از اولشم سفید دوس داشت. یکی از معیار های انتخابشم همین بود. الان که عشق میکنه اصن با رنگ پوستم رفته برام دستکش گرفته که تو ماشین میشینی آفتاب دستاتو سیاه نکنه!.
و اینکه خود ش سبزه س من سفید دوس داشتم. ولی الان انقد دوسش دارم اصن متوجه رنگش نشدم! هرکی هم میگه شوهرت سبزه س میگم کجاش؟  

دقیقا 😢بعدشم شوهرمن خیلی حساس شده روپوستم تو پریودی ناراحت میشه میگه وااای چرا سیاه شدی حالا یه کوچ ...

اوفف خعلی حرص درآرن این مردا

نیـستـ حَرفِ خُشکیدنِ یِ برگ🍁کُـلِ جَنگلَـم بیابـونتهِ...🦋

دوستم رو پاش لایه ضخیم و سیاه شده بوددد.کرم روشن کننده درمالیفت زود با مدلین۱۰درصد.عالی بود.یکساله میخام بگیرم برا صورت فعلا نگرفتم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
اوفف خعلی حرص درآرن این مردا

بخدا همین دیشب موهامو کشیدم از دستش🤣

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706