1874
1955
عنوان

دعای تحویل سال 99

163 بازدید | 12 پست

خدایا هیچی نمیخوایم مارو برگردون ب شرایط سال 94 95 فقط   

والااا....

من 4 ساله که در حال اقدامم... این تیکر واسه لحظه شماری هست که برای بارداری و مادر شدن دارم انشااله ی روز واقعی بشه
سال ۹۴ گلستون بود عایا🤔😁

نه اصلا... ولی دیگه اینقدرم افتضاح نشده بود 

من 4 ساله که در حال اقدامم... این تیکر واسه لحظه شماری هست که برای بارداری و مادر شدن دارم انشااله ی روز واقعی بشه
نه اصلا... ولی دیگه اینقدرم افتضاح نشده بود 

موافقم😉

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

1983
بابا هفته پیش باغ گل بود! تومیگی ۹۴ انوقت😂

هفته پیش هم خوب نبود فرقش با الان این بود ک ما بی خبر بودیم 

همیشه ناشکری وضعیت رو بدتر میکنه این قانون دنیاست اونموقع هم ناشکری زیاد بود الانم که....

بی شک امتحانتان میکنیم با مقداری، ناامنی، گرسنگی، ضرر مالی، بلای جانی و خسارت در محصول.البته به اهل صبر مژده بده، همان کسانی که هرگاه مصیبتی برایشان پیش بیاید میگویند(باکی نیست چراکه)ما از خداییم و به سوی او برمی‌گردیم. سوره بقره آیه ۱۵۵ و۱۵۶.
1984
نه من میخوام برگردم به زمان شاه یا همون به قول اینا طاغوت 😑

ما ک اون موقع نبودیم اون زمانم مشکلات خودشونو داشتن

ولی خب نمیدونم شاید از وضعیت حال ما بهتر بود 

همیشه ناشکری وضعیت رو بدتر میکنه این قانون دنیاست اونموقع هم ناشکری زیاد بود الانم که....

اون موقع هم زیاد خوب نبود مشکلات زیاد بود ولی اینکه ب خاطر بی تدبیری الان باید از اطرافیانمونم بترسیم خیلی مضخرفه

اون موقع هم زیاد خوب نبود مشکلات زیاد بود ولی اینکه ب خاطر بی تدبیری الان باید از اطرافیانمونم بترسی ...

تا دنیا دنیاست گرفتاری هست.

اتفاقا حرف شمارو قبول دارم که قطعا اون زمان بهتر بود و مسئولین مسئولانه تر عمل میکردن

ولی خب متاسفانه ملت ناشکری هستیم

بی شک امتحانتان میکنیم با مقداری، ناامنی، گرسنگی، ضرر مالی، بلای جانی و خسارت در محصول.البته به اهل صبر مژده بده، همان کسانی که هرگاه مصیبتی برایشان پیش بیاید میگویند(باکی نیست چراکه)ما از خداییم و به سوی او برمی‌گردیم. سوره بقره آیه ۱۵۵ و۱۵۶.