2737
2734

سلام دوستان

به جز مرکز غواصی و ساحل مرجان کجاها و چ وسایلی رو امتحان کنیم خوبه؟

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

الان کسی بهت ادرس نمیده بری کیش

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو این کرونایی رفتی تفریح  راست میگن پشمای خود کر ونا ریخته از دست ایرانیا

عزیزم شما توی شرایط بقیه نیستی

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2738

عزیزم میگن مدارس تعطیل کردن که همه تو خونه ها بمونن.تا از پخش شدن ویروس جلوگیری بشه.نه اینکه همه بریزن تو جاده ها وبرن مسافرت.خواهشا تا آخراسفند تحمل کنین ومسافرت نرین تا این ویروس لعنتی ریشه کن بشه انشالله. 

شاتل/ پاراسل /بانجی جامپینگ/ پارک آبیش/بولینگ مریم/فلای بورد یادم بیاد میگم بازم

ممنون عزیزدلم

پارک آبیش،همون جاییه ک دلفین داره؟

بولینگ مریم چجور جاییه؟

ممنون عزیزدلم پارک آبیش،همون جاییه ک دلفین داره؟ بولینگ مریم چجور جاییه؟

نه پارک ابیش تازه تاسیس شده روبازه ولی الان فکر کنم سرد باشه. بولینگم اگه تعدادتون زیاده خیلی کیف میده یه شهر بازیه برای بچه ها یه طرفشم بولینگه

2706