2733
2734

سلام عزیزان

تاپیک های قدیمی رو نگاه کردم

وسایل دیگه چ مارکی خوبه؟

تلویزیون

جاروبرقی 

لباسشویی

اتو و لوازم برقی آشپزخونه

ی مشکل دیگم هست اینه ک وسایل هر کدوم چتد تا مدل دارن

مثلا جاروبرقی بوش کلییی مدل داره و قیمتای مختلف. اینا رو چ جوری بفهمم کدوم بهتره

لطفا کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جاروبرقي فيليپس عاليه

اتو تفال

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2738

تلویزیون اکسون اصلاااااا نخر من برا جهازم خریدم الان دوماهه خود ب خود خاموش میشه

لباسشویی بکو گرفتم تمیز نمیشوره

یخچالم سینجر نخر صداش زیاده

ولی اجاق گاز پیلوت عااالیه

لوازم آشپزخونه گوسونیک و AEC عالین من خودم خریدم

جاروبرقی هایسونگ خوبه من راضیم 

اتو پرسم هایسونگ

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

من جارو سامسونگ دارم راضیم.

تلویزیون سامسونگ ولی دوباره بخرم ال جی یا سونی رو میگیرم.

اتو تفال خوبه

لوازم اشپزخونه فلر عالیه باز ببین چی چه مارکی بهتره. مثلا مخلوط کن غذاساز ابمیوه گیر همزن پلوپز فلر عالیه

تلویزیون حتما سامسونگ بخر چون کیفیت صداش از ال جی بهتره

من لباس شویی و یخچال اسنوا دارم چون دوست داشتیم ک ب نوبه ی خودمون حمایت کنیم از کالای ایرانی و خداروشگر ک واقعا خوب در اومدن حالت سرمایش یخچالم ک عالیه و تمام مزایای برند هارو داره.

ب نظرم جارو برقی مارک هیتاچی بخر ازین سطلیا واقعا مرگ نداره و مکشش عالیه

جارو شارژی مجیک بهترینه مخلوط کن کنوود عالیه

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
جاروبرقي فيليپس عاليه اتو تفال

كدوم مدله فيليپس رو داري ؟

ماله منم فيليپسه ولي خيلي راضي نيستم يعني درمقابل بوش كه مامانم داره خيلي خفن ميس با اينكه قيمتشون يكيه 

ماله من اون جارو قرمز ماته هستش 

2706