2733
2734

سلام من ۲۱ هفته و ۳ روزمه .از اول بارداری تا همین الان کلا دل درد و کمر پریودی داشتم .اینسری دکترم برام قرص ایزوکسوپرین و شیاف تجویز کرده.

کسی بوده این قرص رو خورده باشه؟و زایمان زودرس نشده باشه؟

دکترم گفت هر ۸ ساعت بخور ولی خودم ۱۲ ساعته میخورم که بشه روزی دوتا. ۳ .۴ روزه که میخورم قرصو

راستش تاثیری هم نداره زیاد چون هنوز دل درد رو دارم

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️

من درد زیادی داشتم ۶ساعته میخوردم بچه هامم یکی ۳۶هفته

یکی ۳۹ هفته و ۲روز بدنیا اومدن 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من درد زیادی داشتم ۶ساعته میخوردم بچه هامم یکی ۳۶هفته یکی ۳۹ هفته و ۲روز بدنیا اومدن 

منم دردم زیاده بنظرتون همون ۸ ساعت که دکتر گفته بخورم؟

وزن بچه هاتون خوب بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دردم زیاده بنظرتون همون ۸ ساعت که دکتر گفته بخورم؟ وزن بچه هاتون خوب بود؟

ا ه ب حرف دکترت اعتماد کن 

پسراولم ۲۳۰۰ چون‌استراحت مطلق فشار بالا و سرکلاژ و غلظت خون داشتم 

دومی ۳۴۰۰فقط ریسک زایمان‌زودرس داشتم ک‌پرلوتون و ایزوپرین میخوردم استراحتمم نسبی بود 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
نه ندارم.فقط دل درد پریودی شدید😭

نگران نباش وقتى قرص و شياف داده هيچ اتفاق بدى نميوفته،بنظرم طبق دستور دكتر استفاده كن،فوقش امپول ريه رو زودتر بهت تزريق ميكنن كه اگه زيونم لال زودرس بياد ديگه كامل باشه مشكلى پيش نياد خدا بچتو نگهداره❤️

2738
ا ه ب حرف دکترت اعتماد کن  پسراولم ۲۳۰۰ چون‌استراحت مطلق فشار بالا و سرکلاژ و غلظت خون داشتم&n ...

شنیدم قرصو شیافو قطع کنی لکه بینی میوفتی درسته؟

اره دیگه مجبورم همبنکارو بکنم

شنیدم قرصو شیافو قطع کنی لکه بینی میوفتی درسته؟ اره دیگه مجبورم همبنکارو بکنم

ن من‌ک‌اینجوری نشدم اصلا 

نگران نباش وقتى قرص و شياف داده هيچ اتفاق بدى نميوفته،بنظرم طبق دستور دكتر استفاده كن،فوقش امپول ريه ...

مرسی مهربون دعا کنید♥️

2706