2737
2734
عنوان

من یه آدم پر خورم که باید لاغر بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 47 پست
کرفس. و اینکه با تاپیک بامداد خمار پیش رفتم دوماهه که برای انگیزه گرفتن عااااالیه. 

ممنون جواب دادین‌ لطف کردین

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

تو ۲۴ کیلو اضاف  وزن داری

حالا ۴ کیلو رو بیخیال

۲۰ کیلو

تو تویه ۲ مرحله میتونی وزنتو کم کنی

اولا باید بخوای که این کارو بکنی به هر سختی که باشه

پس اگر بتونی جلو خودتو بگیری و اراده قوی داشته باشی

منم کمکت میکنم

دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو ۲۴ کیلو اضاف  وزن داری حالا ۴ کیلو رو بیخیال ۲۰ کیلو تو تویه ۲ مرحله میتونی وزنتو کم کنی ...

آخه مشکلم اینه که چند روز کم میخورم بعد یهو انگار دیوونه ها دوباره حمله ور میشن طرف غذا...نوشابه...چیپس...فست فود....شیرینی

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2731
آخه مشکلم اینه که چند روز کم میخورم بعد یهو انگار دیوونه ها دوباره حمله ور میشن طرف غذا...نوشابه...چ ...

باید اول بتونی جلو خودتو بگیری. منم اینطور بودم. با اپ مانکن تونستم جلو شکمم رو بگیرم. الان دیگه نمیتونم پرخوری کنم فوری اپ میاد جلو چشم  و نمیرم سراغ پر خوری

ببین با روش من تو هنه چیز میخوری. فقط مقدارش کم میکنی

بستنی پفک چیپس پلو نان

باید اول بتونی جلو خودتو بگیری. منم اینطور بودم. با اپ مانکن تونستم جلو شکمم رو بگیرم. الان دیگه نمی ...

واقعا ؟؟؟؟؟؟؟چه عالی

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
باید اول بتونی جلو خودتو بگیری. منم اینطور بودم. با اپ مانکن تونستم جلو شکمم رو بگیرم. الان دیگه نمی ...

مانکن رو‌نصب کردم ولی نمیتونم ثبت نام کنم چرا اینجوری میشع

2738

وقتی نصب کردی کاری به عددی که بهت میده نداشته باش

فقطکالری غذا ها رو داخلش حساب کن تو باید روزتنه ۱۴۰۰ تا کالری روزانت باشه نباید به هیچ عنوان بیشتر بخوری

از صبح که بیدار میشی نهار رو بزن ۹ قاشق برنج 

شام وبزن ۸ کف دست نان میان وعده ۴ کف دست نان

کف دست منظور بدون انگشته نوع نان هم مشخص کن

چون هر نان یه کالری داره

بقیه کالری روزانتو هم بزن وسعی کن شیرینی نخوری

نوشابه رو کم کن روزی یه لیوان کافیه

هویج بخر بزار  یخچال   هر وقت دلت گشنه شد

یه هویج بخور البته زیاد بجو دل درد نگیری. هویج و خیار

رو نمیخواد کالریشو بزنی تو اپ کالریش کمه

بقیه کالری روزانتو هم بزن وسعی کن شیرینی نخوری نوشابه رو کم کن روزی یه لیوان کافیه هویج بخر بزار & ...

عزیزم الان نصب شد و بازش کردم برنامه مانکن رو ...مرسی از راهنمایی هات...خدا خیرت بده که انرژی مثبت میدی...دعا کن بتونم تحمل کنم.  میخام از فردا صبح هم برم پارک کنار خونه مون پیاده روی کنم...

عزیزم الان نصب شد و بازش کردم برنامه مانکن رو ...مرسی از راهنمایی هات...خدا خیرت بده که انرژی مثبت م ...

خواهش میکنم

وقتی به وزن ایدآلت رسیدی باید تثبیت کنی وزنتو

نمیتونی دوباره بری مثل قبلا غذا بخوری. بگی مت الان وزنم خوبه پس برم زیاد غذا بخورم باید تثبیت کنی

سعی کن با من در تماس باشی اگر مشکلی داشتی  تا کمکت کنم

خواهش میکنم وقتی به وزن ایدآلت رسیدی باید تثبیت کنی وزنتو نمیتونی دوباره بری مثل قبلا غذا بخوری. ب ...

حتما حتما...خدا کنه بتونم لاغر بشم و بعدش باردار 

2706