2726
عنوان

امسال بدترین تولد عمرمه😞

633 بازدید | 41 پست

دلم گرفته تو خونه دلم می‌خواد مثل قبل با خیال راحت برم تو خیابون ولی از استرس این کرونای لعنتی تا سوپر سر کوچه جرات نمیکنم برم 

پسرم طفلک از بس حوصله اش سر رفته همش نق میزنه اذیت میکنه دلم براش میسوزه هر روز میبردمش بیرون حتی شده ده دقیقه 

اما این روزا حتی رفت و آمد به خونه کسی هم نمیکنم

همه فامیل خودشونو زندونی کردن☹️😭

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تولدت مبارک

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2728

خوبه باز از تو بدترین تولده از من بدترین ساله امسال خدا پدرمو ازم گرفت ناراحتی ک خانواده عموم برامون پیش آورد فقط دعا میکنم زود تر تموم ش خلاص شم  

خدایا مواظب پسرم و همسرم باش اونا با ارزش ترین آدمای زندگیمن  

تولدت مبارک منو دخترم که از صبح تا شب مدام قر میدیم خونه موندن بد نیست بنظرم حال میده

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ای خدا خودت ی فرجی کن تموم شه این لعنتی 

همه افسرده شدن بخداااا

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
عزیزم تولدت مبارک

مرسی عزیرم

حق داری هممون همینیم تولد همسر منم هست دلم میخواست سورپرایزش کنم ولی نمیشه  ای خدا

فردام تولد شوهر منه ولی من از اولم نخواستم کاری براش انجام بدم😬

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
تولدت مبارک منو دخترم که از صبح تا شب مدام قر میدیم خونه موندن بد نیست بنظرم حال میده

اره طفیا خیلی گناه دارن

خوبه باز از تو بدترین تولده از من بدترین ساله امسال خدا پدرمو ازم گرفت ناراحتی ک خانواده عموم برامون ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم 

2706