2737
2734
عنوان

سقط جنین مرده ۱۲هفته

495 بازدید | 25 پست

باسلام مشاوره عزیز..من پارسال سقط داشتم ان تی دادم نرمال بود همه چی تو۱۶هفته متوجه شدم مرده بعداز انتی ینی تو ۱۲هفته و۴روز..با دارو تو بیمارستان سقط کردم و جنین برا ازمایش بردم ک متوجه دلیلش بشم اما متاسفانه گفتن ک فاسد شده اما خودم چنتا ازمایش دادم ک مشکلی نداشتم رحمم نرماله..امسال دوباره با کلی امید باردارشدم و تا انتی خوب بود تو۱۴هفته متوجه شدم ک بعداز انتی تو ۱۲هفته و۵روز مرده دقیقا مثل قبلی جنسیت هر دو هم پسر بودن..جنین و جفت و دادم برا ازمایش گفتن ک ۱۴۴تا ازمایش روش انجام میشه..فروردین جوابش میاد..سوال من اینه ک چرا هردو تو ی مدت مردن و اینک جنسیت دوتا یکی بوده خیلی نگرانم ک نکنه بدنم نمیتونه جنین پسرو نگهداره..ینی امکانش هست اینجور باشه؟ایا درمان داره؟دکترم میگ باری دیگ حامله شدی حتما امپول انوکساپارین زیر جلدی بزنم در صورتی ک انعقاد خون ندارم..از شما کمک میخام تا راهنمایی کنید منو ک چکار کنم تا دچار این مصیبت نشم؟؟؟؟؟؟

عزیزم فک نمیکنم ربطی به جنسیت جنین داشته باشه ، آزمایش ژنتیک دادی؟ شاید نقص ژنتیکی ک از اون هفته ب بعد رشد نمیکنند ویا براثر یه اختلال ژنتیکی فوت میکنند چون عجیبه هر دو توی یه هفته ی یکسان .

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو هفته هفت جنینم رشد نکرد خودم همسرم آزمایش ژنتیک دادیم شوهرم جهش داشت دو تا از کروموزوم هاش دلیل سقط همون بود

شما هم حتما آزمایش ژنتیک بدین هر دو 

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  
2728
عزیزم فک نمیکنم ربطی به جنسیت جنین داشته باشه ، آزمایش ژنتیک دادی؟ شاید نقص ژنتیکی ک از اون هفته ب ب ...

خدا کنه ک ربط نداشته باشه.. اگ از نظر ژنتیک مشکلی داشته باشه مشخص میشه با این ازمایش..منتظرم تا جوابش بیاد

منم تو هفته هفت جنینم رشد نکرد خودم همسرم آزمایش ژنتیک دادیم شوهرم جهش داشت دو تا از کروموزوم هاش دل ...

اخه من قلبشون تشکیل میشه همه چی خوب پیش میره فقط میمیرن بعد ان تی..

اخه من قلبشون تشکیل میشه همه چی خوب پیش میره فقط میمیرن بعد ان تی..

عزیزم ربطی به تشکیل قلب  نداره حتما یه آزمایش ژنتیک بده 

2738
مشاوره جواب تاپیک منو میده؟

تو بخش کلینیک باید سوالت رو مطرح کنی بالای صفحه رو نگاه کن زده کلینیک اونجا باید بپرسی عزیزم

2706