2726
عنوان

ی سوال درباره مهاااااااجرت

392 بازدید | 65 پست

به نظرتون کسایی که مهاجرت میکنن بخاطر اینکه وضعشون خوب بشه کار درستی میکنن یا ن چرا؟؟ قطعا اونجا هم باید تخصصی داشته باشی بتونی موفق شی 

حتما فکر و ایده ای دارن که میرن خارج

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهاجرت برا بعضیا اصلا درست نیست میرن اونجا خودشونو به کشتن میدن 

ولی اونایی که دارن و مث ادم میرن اونا خوبه

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

بله کار خوبی میکنن مهاجرت هر دلیلی داشته باشه قبول دارم خودمم تا اخر همین ماه میرم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

کار درستی می کنن به شرط اینکه دقیقا تخصصشو داشته باشن

وگرنه اینایی که به امید پناهندگی و این چیزا دست به مهاجرت می زنن فقط دل خودشون خودش می کنن به چیزی که نیست و به رویایی که وجود نداره (چون هیچ کشوری شکم اضافه برای سیر کردن نمی خواد (اونایی که تخصص ندارن))

همین چند وقت پیش وضعیت پناهنده های سوئد رو نشون می داد که نگران کننده و نامطلوب بود

ولی کسی که از طریق کار یا تحصیل مهاجرت می کنه خوب شانس موفقیت تو یه کشور خوب طبیعتا بیشتر از ایرانه 

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
بله کار خوبی میکنن مهاجرت هر دلیلی داشته باشه قبول دارم خودمم تا اخر همین ماه میرم

قانونی میرین؟!

چقدر هزینه تون میشه؟ 

منم خیلی دلم میخواد بریم 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2706