2726
خیلی عالی من7سال دارم به هیچ عنوان ارایشگاه نمیرم راحت 

مرسی عزیزم میخرم  

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ميرم تا خدانخواد ي برگ از درخت نميوفته

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
مگه رنگ نمیکنین شما عزیز یعنی مشتری بگه رنگ شرابی میخوام میگین نمیخواد

خودم انجام میدم ولی به کسی که تخصصی نداره یه کارتخصصی و توضیح نمیدم ارایشگرش میسوزونه مو رو دیگه چه برسه به کسی که اطلاعاتی نداره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2728
من هیچ سالی نمیرم آرایشگرا تند تند تیغ میزنن ابروهامو خراب میکنن خودم بر میدارم

عزیزم میشه از اصلاح ابرو یه خورده بگی ، من تازه رفتم دوره ببینم

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

بعد ۳سال خواستم برم رنگ مو بزارم و کاشت انجام بدم ک اونم اینجور شد. با این وضع احتمالا امسال عید دیدنی ام نریم جایی ..خریدم نرفتم هنوووز .خونه تکونیم نکردم ..امسال انگار عیدی در کار نیست😭😭😭

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️

من که قبل کرو نا رفتم اما مامانم همین اسفند وقت گرفته بود که ریشه هاش درنیاد واسه عید که نمیره مامانمم. کلا ادم نمیتونه اعتماد کنه کی مریض کی نیست واسه همین نمیریم 

وَ مِنْ شَرِّ حاسِدٍ إِذا حَسَدَ 🧿💍
من امروز دوتا مشتری میکرو دارم ..باید برم...خیلی ها هستن که ترس از ک رونا ندارن

واسه میکرو میشه هزینشو بگین

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2706