2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بقیه رو براتون حفظ کنه

ممنون ولی فعلا باید رعایت کرد

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
2728
جاری من که قراره از قم بیاد موندم چیکار کنم البته باهم خوب نیستیم ولی مادرشوهرم میره بوسش میکنه بعد ...

وای به مادر شوهرت زنگ بزن بگو نیاد بهتره تعارف که نداری مسعله مرگ و زندگیه بگو اون بیاد من تا یک ماه نه جایی میرم نه میزارم کسی بیاد خونم

2738
وای به مادر شوهرت زنگ بزن بگو نیاد بهتره تعارف که نداری مسعله مرگ و زندگیه بگو اون بیاد من تا یک ماه ...

فایده نداره جاریم دخترخواهرشه دورم هست واسش خیلی عزیزه

اگه این حرفو بزنم داستان میشه

ما هم نمیریم, چند روز پیش دخترمو بردم گفتم خوب ببینینش دیگه تا یکماه نمیام, اونا هم نمیان, تازه بردارشوهرمم مجرده تو گروه اعلام کرد لطفا کسی تا ویروس از بین نرفته خونه ما نیاد چون پدرشوهرمم بیمار قلبیه, 

الان خواهرم گفت بریم خونه مامان بچه مدرسه ایم داره من میترسم منم به خواهرم گفتم نمیام به خاطر ک ر ون ...

مامانم از اون ضدعفونی کننده بیمارستانی گرفته جلو در ورودی هر کس وارد میشه میزنه دستاش میاد تو دایم به دستگیره ها الکل اسپری میکنه 

خدایا شکرت
2706