2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روی پاهات یه پارچه بنداز نوزاد رو روی پا بخوابون اروم اروم اول با دست بعد با لگن روی پهاش اب بریز بدنشو بشور اخرسر رو بشور اصلا هم ازاون حالت بلندش نکن.پسرای من که عاشق حموم شدن البته من خودم نبردم از۷ماهگی بردم

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

تو یه وان کوچولو یه حوله بنداز بعد بچه رو بخابون رو حوله ویه مقدار کم اب ولرم که خودت میدونی نمیسوزونه اول بدنش رو با صابون و لیف نرم بشور بعد یه کم اب بریز رو موهاش جوری که صورتش خیلی کم خیس بشه اینطوری بچه نمیترسه بعد به موهاش شامپو بزن  و همونجوری هم بنش رو ابکشی کن هم سرش رو اخر سر بلندش کن بزارش رو دستات تو همون وان با اب تمیز ابکشی کن من همینجوری دخترم رو حموم میکردم 

2738

وقتی که باباش هست ببرش حموم

خودت بشین کف حموم بچه رو هم بزار لای پاهات که سر نخوره اول بدنشو بشور هم پشنش هم جلو بدنش بع بخوابونش رو شکم به سرشو شامپو کن با ی لیف نرررم به همسرت بگو آب رو بریزه کم کم نریزین بچه نفس نتونه بکشه ی دفه بریزه زود با دستت کفارو بشور و رو صورتش دست بکش که کفی نباشه دوسه بار تکرار کن تمیز میشه😁😁

ای جووون هوس کردم خودم

میشه من بیام ببرمش حموم😍😍😍

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏

من شوهرم رویه ۴پایه میشینه و بچه رو رو پاش نگه میداره دو دستی چون بدنش لیزه اگه رو پاش ی پارچه تمیز هم میندازم بعدا اروم اب ب بدنش میریزم و لیف میزنم بعد ب شکم میخابونیمش و سرشو میشوریم پشتشو لیف میزنیم بعدم ابکشی فقط حواست باشه اب نره تو دهنش خیلی هم اب داغ نباشه اول ی کم رو پا هاش بریز نترسه .حمامم قبلش گرم کن

بادقت کارایی ک میگمو انجام بده😎

یه حوله یاپتو مسافرتی زیرت پهن کن خودت با یه تاپ و شلوارک باش بعد حموم رو ک کامل گرم کردی  بشین روی اون حوله نی نی رو بگیر تو بغلت اینجوری که به شکم بزاریش روی دستت دستتم روی پات باشه بعد آب بریز آروم روش وقتی خواسی روی سرش یرزی دستتو مثه سایه بون بگیر روی پیشونیش بعدم ک شامپو بزن و همینجوری دستتو بزار آب بریز بعدم لیف و اینا بعدم حوله رو بگیر دورش همون تو حموم لباس تنش کن پتوشو بگیر دورش بده بیرون بچه رو بعد خودتو بشور😎😎😎😎

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

من بچه رو تو وان خودش میشستم خودمم با لباس که سر نخوره ازروم.

وقتی باباش هست برو که یکی باشه باحوله بگیره سرمانخوره یا خودت یوقت بیحال نشی.

میتونی وان بچه یا لگن رو نیمه آب کنی بچه رو اروم توش بشوری.قبلش کامل مراقب باش لیز نخوری.

2706