2737
2734
عنوان

یه راهنمایی بکنید

40 بازدید | 7 پست

سلام خانما خوب هستین ؟یه مشورت میخواستم ازتون 

شوهرم چندوقت پیش بر اثر تصادف ماشینش داغون و دستش جراحی و پلاتین گذاشتن ،بخاطر همون براش ۶۷تومن دیه زده ،ما ازین مقدار دیه به خانوادش گفتیم ک ۵۰تومن دیه میدن با همونم یه پژو عین مال خودمون میگیریم ،اون هفده تومن هم برا روز مبادا پس انداز می کنیم ،از یه طرف برادرشوهرم تو بانکه و همه حساباش رو چک میکنه ،بیمه هم گفت ک دیه تو یه روز با پنجاه تومن و یکی هم هفده تومن واریز میشه ،بنظرتون این هفده تومنو چجوری از برادرشوهرم قایم کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادر شوهرت حق نداره حسابتو چک کنه غیرقانونی...ببرید شماره حساب یه بانک دیگه رو بدید

ما خواستیم اینکارو بگنیم اما اونا شماره حساب صادرات خواستن ک زود کارا حل بشه ،خانواده شوهرم یجوریه ک تو همه چی اظهار نظر میکنن حتی تو خرید عید من ،قرض میگیرن پس نمی دن ،برا همون اون هفده رو قایم کردیم ،به شوهرم میگم بگو کارگزار اشتباهی اون هفده رو زده بگو برش میگردونم میگه نمیشه میفهمن دوروغ گفتیم 

2731
یعنی نمیشه حسابتونو منتقل کتید یه بانک دیگه چون میفهمه مبدا هر دو واریزی یکی هست  براتون بد می ...

نه بیمه میگه باید نامه بدیم تهران و دنگ و فنگ زیاد داره ،حسابداری بیمه هم قبول نکرد 

ما خواستیم اینکارو بگنیم اما اونا شماره حساب صادرات خواستن ک زود کارا حل بشه ،خانواده شوهرم یجوریه ک ...

واه چقد فضول ...شوهر من کارمند بانکه ولی حتی حساب منم چک نمیکنه...مگه اینکه بگید اشتباه شده

میشه از شوهرت بپرسی ببینی چی بگیم واقعی جلوه میکنه ؟

اگه حسابو چک میکنه که راحت میفهمه که دوتا مبلغ از یه جا واریز شده.بهرحال باید راستشو بگید چون اگه بخوای بگین اشتباهی ریختن بازم پیگیری میکنه که چطور برش گردونین...بگید یه مقداری مابه التفاوت بوده که جدا دادن...ولی کاش میتونستین جلوشون وایسین واقعا به اونا چه ربطی داره

2738