2726
عنوان

با این شرایط دعوتش کنم عروسیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 62 پست
اگ اومد نشست پیش فامیلای داماد چرت و پرت گفت چی؟؟ذهنشونو نسبت بهت عوض نکنه یا ی چیزی بپرونه شر بشه د ...

اره عزیزم بخدا منم تو همین فکرام انقدر این چیزارو ازش دیدم دل چرکین شدم ازش! ممنونم عزیزم که کمکم کردی 😘😘😘 منم تصمیم گرفتم دعوتش نکنم بازم ممنون 😘

وَ مِنْ شَرِّ حاسِدٍ إِذا حَسَدَ 🧿💍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزه دلم انشالله بهتر از اینا قسمتت باشه مهربون ❤️ مرسی که کمکم کردی 😍😍😍

🌺🌺🌺

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
اسی میشه بگی چه کارایی کرده؟؟ ینی زندگیتو.خواسته بهم بزنه؟

عزیزم خیلی از این کارا ازش دیدم یه نمونشو میگم 😢 من قبل از همسرم با کسی بودم که قصدمون ازدواج بود متاسفانه دوستم باعث مشکلاتی شد که ما از هم جدا شدیم منم رابطمو باهاش خیلی کم کردم و جدیدا متوجه شدم تو اینستا همسرم و برادر همسرم و یه سری از اقوام رو فالو کرده که نگرانم نکنه بازم برام مشکل بشه 😢 البته همسرم تو اینستا قبولش نکرده اما بازم نگرانم راستش 😢

کورونا هست . کلا عروسی نگیر

عزیزم من عقدم که فروردین تالار گرفته بودیم رو دیشب کنسل کردیم جابه جاش میکنیم! عروسیم تابستون عزیزم اما اگه بازم اگه این مشکل ادامه پیدا کنه اونم جابه جا میکنیم خودمون بیشتر از همه نگرانیم بلاخره اونا اقوام و دوستان ما هستن 😘

عزیزم من عقدم که فروردین تالار گرفته بودیم رو دیشب کنسل کردیم جابه جاش میکنیم! عروسیم تابستون ع ...

ای ول به شما 

در مورد دوستت هم من باشم گوشی دست همسرم و فامیلاش میدم که بدونن با کی طرف هستند . بگو بیمار روانیه و یه طوری بگو که اگه این دوست بیمارت خواست آسیب بزنه جلوتر بدونن . چون دیدم از این آدمای بیمار میگم بهت 

2706