2726

نه اینی ک میگی چی هست

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگم؟

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
2728

پیاز و تفت بده طلایی شد گوشت و اضاف کن ادویه بزن بلد اوکی شد لپه رو بهش اضاف کن ی تفت بده ربم بهش اضاف کن 

بعد ۲یا۳ لیوان آب بریز روش بزار جابیفته ۱ ساعت بعدم لیموامانی بنداز توش 

نو عروس نیستم اشپزیمم خیلللی خوبه اما این قیمه رو تا حالا سه بار درست کردم همش بد شده نمیدونم چرا 😐😐😐😐

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐

گوشت رو بپز

لپه رو هم جدا بپز

باهم بریز توقابلمه 

نمک و ادویه وزردچوبه گلاب لیمو عمانی دارچین وی کمی رب بزن بذار جابیفته 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
تا حالا واسه شوهرتم درست نگردی؟من شوهرم دو هفته یبار ازم قیمه یا قیمه بادجون میخواد انقدر دوست داره

اتفاقا من شوهرم اصلاااا دوست نداره بخاطر همین هیچ وقت دزست نمیکنم امروزم نهار نیست واسه همین میخوام بزارم

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐
2706