2410
2553
😥 وای چند هفته بودی؟؟؟ چرا آخه اینجور شد؟

6 هفته و سه روز قلبش تشکیل شد. 8 هفته قلبش ایستاد. من الان ششمین باره اینجوری میشم. الان دکتر میگه احتمال زیاد مشکل از شوهرته. باید ازمایش DNAاسپرم بده. از دیشب همش غر میزنه ک من مشکل ندارم. مشکل از تویه😞😞😭😭😭

6 هفته و سه روز قلبش تشکیل شد. 8 هفته قلبش ایستاد. من الان ششمین باره اینجوری میشم. الان دکتر میگه ا ...

وییی خدا😢😢😢😢 چ سخت.

انشالله به حق و بزرگی قران بزودی باردار بشی و بچت صحیح و سالم واست بمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وییی خدا😢😢😢😢 چ سخت. انشالله به حق و بزرگی قران بزودی باردار بشی و بچت صحیح و سالم واست بمونه

ممنونم. توراخدا برام دعا کنید. قسم خوردم اگ مشکل از شوهرم بود یلحظه نمونم باهاش. فقط بخاطر این سرکوفتایی ک بهم میده. حالا من نهایت با سه ماه اقدام باردار هم میشم و اینجوری میکنه😔😔😔

2456
6 هفته و سه روز قلبش تشکیل شد. 8 هفته قلبش ایستاد. من الان ششمین باره اینجوری میشم. الان دکتر میگه ا ...

۶ باااار

وای خدای من

واسه دفه بعد حتما زیرِ نظر ی متخصص خوب اقدام کن

گلم نگران نباش ولی حتما پیگیر شو ببین چیه مشکل   

اینجوری بخواد هر دفه بشه ک داغون میشی

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏

واای من استرس دارم چرا😂😂۰ون خودم تو شرایطش بودم و دیدم چقد سخته ادم ناامید بشه دل تو دلم نیست با خوشحالی بیاد بگه مثبته😍

وقتی انسان ها از خاک درست شدن این طبیعیه که کرم داشته باشن😎🤞🏻️
۶ باااار وای خدای من واسه دفه بعد حتما زیرِ نظر ی متخصص خوب اقدام کن گلم نگران نباش ولی حتما پیگی ...

زیر نظر دکتر خوب هستم. اصلا نیاز ب امپول تقویتی و لتروزل و کلومیفن اینا ندارم. تخمدونم خوبه. زود باردار میشم. نمیدونم چرا ایست قلبی میکنن. 😩😩

2714
بچه ها بتام۲۱۹بود😔😔😔 ۴۸ساعت قبل۱۸۰بود دوتا ازمایشگاه متفاوتم انجام دادمم امروزم۲۰سیکلمم ۱۰روزم ...

چرا دوتا ازمایشگاه اخه

بعدشم هنوز از موعدت نگذشته 

بتای خیلی خوبیه ک

من دو روز بعد تاخیر ۳۰۰ بودم تازه😅

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2706