2733
2734
عنوان

داستان زندگیم .....از قبل تایپ کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 10302 بازدید | 220 پست

ههههه ....ولی این تازه شروع بدبختیای من بود ...دوستش نداشتم ....عاشقم بود ...وقتی واس اولین لباشو گذاشت رو لبام دلم میخاست فرار کنم ...دلم میخاست خودمو انقد بزنم تا بمیرم اخه من اینو نمیخواستم ک.....بهنام محبت میکرد ولی خیلییی بد دل بود شب عقد وقتی پسر ۵ سال خالم دستمو گرفت فرداش دعوای بدی رخ داد......ای خدا اینو کجای دلم بزارم از زندان فرار کردم ک بیوفتم ی زندان دگ

بچه ها جونم تا اینجا تایپ کرده بودم نظراتتونو بگید ...بگید ک ایا مقصر من بودم؟؟؟ ک نرسیدیم ب هم...بعد عقد از طریق یکی از دوستان نامه داد ک اگ تلاش میکردی بهم میرسیدیم ....ولی من مطمعن بودم ک نمیشه تو تموم این سالها عذاب وجدان خفم کرده....بنظرتون مقصر منم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی ربعه بقیه رو میزارمو تمام...فقط توروخدا دلداریم بدین ک مقصر نیستم

نه حس میکنم تقدیرا بوده

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
بچه ها جونم تا اینجا تایپ کرده بودم نظراتتونو بگید ...بگید ک ایا مقصر من بودم؟؟؟ ک نرسیدیم ب هم...بع ...

واقعا واسه بابات متاسفم😑

بنظرم بابات بیمار بوده 

توام نباید تسلیم میشدی البته میدونم شرایط وحشتناکی داشتی

بچه ها جونم تا اینجا تایپ کرده بودم نظراتتونو بگید ...بگید ک ایا مقصر من بودم؟؟؟ ک نرسیدیم ب هم...بع ...

نه به نظرم اگه منم بودم همچین کاری میکردم کار درستی کردی 

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
2738

بسیار سخت گیر بود...دانشگاه و سر کار رفتن جز شرایط ازدواج بود مجبور بود ک قبول کنه....حتی ب شوخی منو داییم کار داشت...اینک داداشم دستش گردنمه کار داشت....کلا با نفس کشیدنمم کار داشت

وای بروز رسانیم😞

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

عزیزم فکر کنم همین چندنفر داخل تاپیک هستیم که نظرمون گفتیم پس نظرها تموم شد اگه میشه بقیه اش بگو اگرم نمیگی بگو بریم؟ ممنون

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
خیلیییی... بابام خیلی بهتر بود بخدا

اخی عزیزم

شما هیچ تقصیری نداشتی و هیچ کس نمیتونه بگه اینکه به بهنام بلکه گفتی اشتباه بوده چون ما جای شما نیستیم واقعا شرایطت سخت بوده

شما یه احساس خیلی پاک داشتی ولی خب نذاشتن بهش برسی...

دگ توان نداشتم دگ بریده بودم....پس کی قرار بود نفس بکشم زندگی کنم...استدلالش این بود تو زیبایی داری پس همه بهت نظر دارن....ب لباس پوشیدنم ارایش کردنم حرف زدنم خندیدنم نگاه کردنم ب همه چی کار داشت....میدونید خنده دارترین موضوع عمرم چی بود؟ ک وقتی دعوامون شد و بابام فهمید در مقابل بهتو حیرت من بهم گفت ک خودت کردی چرا باهاش ازدواج کردی😥😨😵

2706