2737
2734

سلام.. خانما من چند روزه حدود ۱۵ روزه دنبال وام مسکنم ولی خیلی رئیس شعبه اذیتم کرده. ب ضامنم گیر داده. الان دارم میرم سمت بانک توی سرویسم...توی راه که مسر شلوغی هم هس ی آقایی ک قرآن دستش بود جلومو گرفت گفت کارت راه میفته ولی زمان میبره😳😳😳بخدا هنگ کردم...یعنی واقعیت داره؟؟؟ب نظرتون چیه از کجا میدونن...اخرشم گفت اگه میخوای زبون بند برات مینویسم دهن طرف رو ببندی 😂...من یه کلمه هم نگفتم...هنگم...حقیقتش وسوسه شدم😂

کارشون اینه😐😐😐😐😐

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
😂 ولی خدایی راس گفت

اخه کدوم آدمی رو می بینی که کارش گره نداشته باشه. همه داره.  یه چیز کلی میگن . واسه خودت تعبیر میکنی میفتی تو تورشون

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
😂 ولی خدایی راس گفت

جملاتی که بهت گفته خیلی کلی ه

الان شما راه بیفت تو خیابون به همه این جمله رو بگو!!!!

همه شون از دم گیر و گرفتاری دارن ،که این جمله شما رو تعمیم میدن به اون گرفتاری شون

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین