2733
2734
عنوان

به نظرتون من حق ندارم؟

105 بازدید | 11 پست

هرچی میرم تاپیک میزنم همه میگن یه کده دیگه صبر کن حالا

یه بسته پستی از ی پیج اینستا سفارش دادم امروز چهارمین روزه. اولین باری نیست که خرید می کنم. به محض سفارش واسش واریز هم کردم. گفتم کد رهگیری پستی رو فقط برام بفرستین. گفت یه روز و نیم بعد پیام بده. پیام دادم گفت اسمتو بگو گفتش چک می کنم می گم. آخه یکی دوتا نیست که....معمولا پس از ارسال چون تعداد ارسالی ها زیاده. همه رو تو یه لیست میدن به کسی که ارسال کرده دیگه نهایتش 5 تابرگ دیگه نه اصلا ده تا یه روز گذشت جواب نداد. دیروز وویس دادم دم ظهر تو واتساپ سین نکرد. دیدم هی داره فرت و فرت پست میزاره تو اینستا اونجا یکی از استوریاشو ریپلای کردم یه وویس داد که هرجایی که سفارش دادی همونجا پیام بده. منم گفتم واتساپ پیام دادم....بازم اونو سین نکرد حتی. تو واتساپ دوباره پیام دادم که اصلا فکر نمی کنم بسته امو ارسال کرده باشین....بازم سین نزد.... همینطور هر یکی دو ساعت پستم آپلود می کرد.... عکس کسایی که بسته به دستشون رسیده و قربون و صدقه دیگران زیر پست هاش....دیگه گفتم نمیشه. سرچ کردم چطور از پیج ها ی اینستا که فروشگاهن شکایت کنیم. یه شماره بود. هی دو دل بودم زنگ بزنم یا نه. یهو یادم اومد شماره ی واتساپش هست زنگ بزنم. ساعت 11 زنگ زدم. جواب داد گفت الان چک می کنم. ی ویس داد ده دقیقه بعد که اسمتون اصلا تو لیست نیست. وگرنه بسته رو من فرستادم چون هر شب چک می کنم. اصلا سین زدم جواب ندادم گفتم صبح زنگ می زنم دعوا که من پولمو می خوام وقتی اسمم تو لیستشون نیست یعنی ارسال نشده دیگه.

زنگ زدم جواب نمیدده بازم. نمیدونم خوابه یا از قصده. رفتم تو واتساپ چک کردم دیدم موقع ثبت سفارش اصلا اسممو نگفتم. اینطوری نیستش که بسته بخواد پست شه حتما اسم گیرنده بخواد؟؟ یعنی پست نکرده دیگه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلا خرید اینترنتی رو قبول ندارم ،اما احساس می کنم قابل اعتماده ،فقط اشتباه شده

قابل اعتماد هست خودمم این احساس رو دارم ولی برخوردشون خوب نیست. هی جواب پیامو نمیده و سر باز میزنه از جواب دادن

2738

چطوری باید شکایت کرد؟ 

منم خودش سفارشمو کنسل کرده قراره پولمو پس بده ولی جواب نمی‌ده

کاربر تعلیق شده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن. 😡😡😡

وقتی دیدی پست گذاشت زنگ بزن ج نداد.یک پیام بزار اگه تا مثلا 10 مین دیگه وضعیت خرید من مشخص نکنین با فلان جا تماس میگیرم.بعدشم زنگ بزن همون شماره که گفتی.اگه دعوا گرفت تو بیشتر بالا بگیر فقط کوتاه نیا حق با توست وقت پول گرفتن که خوب پیگیرن

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
چطوری باید شکایت کرد؟  منم خودش سفارشمو کنسل کرده قراره پولمو پس بده ولی جواب نمی‌ده

https://attorneytelconsulting.com/نحوه-شکایت-از-پیج-اینستاگرام/

اینجا شماره های پلیس فتا نوشته گفتن پیگیری می کنن

https://attorneytelconsulting.com/نحوه-شکایت-از-پیج-اینستاگرام/ اینجا شماره های پلیس فتا نوشته گفت ...

مرسی

کاربر تعلیق شده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن. 😡😡😡