2737
2734
عنوان

نمیتونم ازفکر گردنبندنم که خواهرم ازم گرفت بیرون بیام😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو خونشون سرش گرم شد یا رفت دستشویی برو توی وسایلاش دنبال طلات بگرد اگه پیدا نکردی طلاهای اونو بردار بعد که رفتی خونت بهش تلفنی بگو آبجی مهمونی میخواستم برم طلاتو برداشتم هر وقت خواستش بگو چه طلای خوشگلی داری میخوام نگهش دارم.اگه اصرار کرد بگو این پیش من میمونه بعد اینکه کارت با طلای من تموم شد بیارش طلاتو بدم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2731
برو خونشون سرش گرم شد یا رفت دستشویی برو توی وسایلاش دنبال طلات بگرد اگه پیدا نکردی طلاهای اونو بردا ...

چن بار انگشتر داشت خواستم بردارم گرو بجای گردنبندم دلم نیومد من مثه اون بی غیرت نیستم

مگه کاغذ خریدش و نداری؟ تهدیدش کن اگه ندی میرم شکایت میکنم.

همشو برد پیش خودش 

اون تاپیکمو بخون کامل جزییاتو گفتم بدبختی نمیتونم بشوهرم چیزی بگم فقط حرص میخورم

به نظرم چون خانوادت برات خریدن الان راضین مال اون باشه.ولی با مامان بابات قطع رابطه کن بگو خدا ازتون نگذره که حق دخترتون رو پایمال کردین و بعد گریه کن دیگه هم نرو سراغشون .یا با طلا بر میگردن یا هم براشون مهم نیستی یا هم خودشونو میزنن به اون راه که تو هم فقط ضایع میشی😐

میخواد خواهرت باشه یا هر دزده دیگا برو یا خودت از خونشون برداریا یه دعوای درست حسابی کن مردم برا یه ...

کلی دعوا درست کردم خیلی پررواه خواهرم خیلی

همش دخالت میکنه توزندگیامون وخودشو محق میدونه توهمه چیز زندگی تک تک خواهر برادرا

2738
به نظرم چون خانوادت برات خریدن الان راضین مال اون باشه.ولی با مامان بابات قطع رابطه کن بگو خدا ازتون ...

خیلی بیخیالن خیلی

خواهرم همه روکشیده سمتش اگ بشوهرم چیزی بگم داداشمو میفرسته سمت شوهرم دعواش کنه خیلی ....

واقعا دیگ صبرم لبریز شده ازش ازبچکی زور میگف بهم دیگ تحمل کوچکترین رفتارای زشت رو هم ندارم 

وای استارتر همه تاپیکات راجع به طلاست. ینی کل دغدغه تو و ابجیت تو این دنیا طلاس. بابا به روز باش

عزیزم این قضیه اش فرق داره کسی بیاد ۲۹ گرم طلا ازت بگیره ناراحت نمیشی؟؟بعد هرکسی ی دلخوشی داره تواین زندگی

ینی شما به هیچی فک نمیکنین؟؟وهیچی دوست ندارین؟عجبا

خیلی بیخیالن خیلی خواهرم همه روکشیده سمتش اگ بشوهرم چیزی بگم داداشمو میفرسته سمت شوهرم دعواش کنه خی ...

خیلی عوضیه به داداشت بگو بره حقتو بگیره.

شوهرت واسه چی طلاتو گرفته؟خونه رو به نامت زده؟

کلی دعوا درست کردم خیلی پررواه خواهرم خیلی همش دخالت میکنه توزندگیامون وخودشو محق میدونه توهمه چ ...

آقا جان تنها راهش رفتار مثل خودشه برو طلاشو بردار اینجور آدما رو مثل خودشون برخورد نکنی کوتاه نمی یان بعد انگشتر اگه سبک باشه کمه من جات باشم میرم یه چیز سنگینشو بر میدارم قرار نیست که بهش ندی فقط داری میترسونیش همین. دیوونه نشی بیخیال بشی ها خود امام حسین بخاطر حقش جونشو داد مطمئن باش این کارو نکنی تا تا آخر عمر بهش رو میدی همیشه از این دست کارا با همه بکنی باید ادب بشه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
عزیزم این قضیه اش فرق داره کسی بیاد ۲۹ گرم طلا ازت بگیره ناراحت نمیشی؟؟بعد هرکسی ی دلخوشی داره تواین ...

خوب اولا که این همه سال خونه طرف زندگی کزدی و خوردی. پول شوهرخواهرت بوده این همه هم ب خانوادت کمک کرده دیگه گیر چی هستی. انقدر دل بسته مال دنیا نباش که همه فکر و ذکرت و درگیر خودش کرده

روانشناسی کودک
2706