2733
2734
عنوان

شمالیا تسلیت بدبخت شدیم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 11135 بازدید | 276 پست
خانم شاید الان شما دور از جون ناقل باشی و هیچ علامتی نداشته باشی .البته تقصیر شما نیس چون اطلاع رسان ...

وقتی از یه چیزی بترسی به سرت میاد پس نباید بترسیم فقط فقط با رعایت کردن همه چی حل میشه 

Mano 💗mamano💗💓 eshgham❤LOVE❤H 
میدونم عزیزم ولی مردم زدن به سیم آخر دیگه برای زندگی کردن امیدی ندارن منم امیدی به آینده ندارم دلم م ...

اخه بعضیا نمیخوان بمیرن اونا گناه دارن اونایی که مسنن بیماری قلبی دارن اسم دارن  بعدشم این بیماری قطعا نمیکشه ولی گرفتاری و عذابش ناراحت کنندست

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افکار ما مسخره نیست وقتی که رعایت کنی چرا مریضی بشی اگه آدم بخواد بمیره میمیره چه با ویروس چه با چیز ...

افکارت مسخره س چون اگه اینجور که میگی بود برا چی تعطیل کردن و گفتن بشینید تو خونه؟؟؟؟ خب میگفتن مراعات کنید یک کلام و زندگی به روال قبل بود

همینکه میگی ادم بخواد بمیره ، میمیره،  خودش اوج بی فکریه

مثل این میمونه که بگی از کوه میپرم پایین خب اگه لازم باشه میمیرم 

یکم به چیزایی  که میگی فکر کن تحلیل کن 

شرایط بیکاری و سختی برای همه هست چه ربطی به جون ادم داره؟؟؟؟ یه پدر ۶۰ساله که مشکل داره و مجبوره نون خانواده در بیاره و از خونه بیرون بره ، اگه مریض شه گناهش پای تو و امثال توئه که اینجوری تو شرایط بحرانی تا این حد کوته فکرید

تو میخوای بمیری ، براچی برا بقیه تصمیم میگیری؟؟؟؟

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2731
تهرانی ها و قمی ها ریختن شمال؟؟!! فاتحه کشور رو دیگه باید خوند!

وای خدا

قمی ها که نباید از شهرشون در بیان

چه احمق هستن

خداااا

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
وقتی از یه چیزی بترسی به سرت میاد پس نباید بترسیم فقط فقط با رعایت کردن همه چی حل میشه 

مگه نمیگی باید رعایت کرد؟؟؟ یکی از گزینه های رعایت کردن اینه از مسافرت و رفت و امدهای غیرصروری پرهیز کنید بمونید تو خونه هاتون

شما از مراعات فقط همون دست و روبوسی رو میدونی

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
خب اره ولی تقصیر من شما که نبود تقصیر دلت سپاه بود که این ویروس رو سرسری گرفت چینی ها رو راه داد دان ...

سهل انگاری تقصیر مردم نیس ؟؟؟ که شمال و جنوب رو ترکوندن ؟؟؟ تعطیل کردن که شیوع پیدا نکنه نه مردم بریزن برن تفریح

2738
من شمالیم ولی ساکن سمنانم ،،،از خونمون بیرون نمیایم

منم سمنانم ظاهرا سمنان فعلا مورد مشکوکی نداره

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴

خوبقطعا با مسافرت رفتن نمیشه رعایت کرد

یکی از نکات رعایت کردن همین نرفتن به سفر و مکانهای عمومی هست

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خب اره ولی تقصیر من شما که نبود تقصیر دلت سپاه بود که این ویروس رو سرسری گرفت چینی ها رو راه داد دان ...

الان وقت گشتن دنبال مقصر نیست

حتما باید زور و اجبار بالاسرمون باشه که از شهرمون از خونمون بیرون نیایم؟؟؟؟؟؟؟ خودمون فکر و شعور نداریم؟؟؟؟ چون تقصیر ما نیست پس همه الوده شن بمیرن؟؟

2706