2737
2734
عنوان

حالا که تو خونه موندیم بیاید بگید

328 بازدید | 32 پست

الان دوست داشتید کجا میرفتید؟ 

من خودم دوست داشتم بچمو می‌بردم خونه اسباب بازی الهی بمیرم دو روزه داره التماس می‌کنه ،خسته شده از خونه نشینی،الان تازه قدر خوشی های کوچیکمون رو میدونیماا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم ميخواست برم تركيه ك اين وضع كنسل شد

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738

بازار

کل سال ب عشق دم عید بودم ک برم بیرون دیگ هیج

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
بازار کل سال ب عشق دم عید بودم ک برم بیرون دیگ هیج

واقعا ،حالا که امسال عید نداریم واقعا با چه نیرویی سال جدید وکار رو شروع کنیم،اصلا همه مزه عید به دو هفته آخر اسفنده و پلکیدن توی دست فروشا

2706