2737
2739
عنوان

اصلا از خونه بيرون نميريد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 67 پست
رعایت بهداشت و شستن دستها ،یا دستکش یکبار مصرف و ماسک کافیه بخدا،دیگه ترس اضافی کُشنده تره

به خدا بهترین کامنت آفرین

این زنای اینجا مارو میکشن

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب قرنطینه باشیم بیشتر به نفع خودمونه

بله قرنطیه باشیم خوبه  ولی دیگه کارای ضروری رو باید انجام‌ بدیم مثلا من تا جای ممکن بیرون نمیرم ولی  برا خرید مایحتاج خونه نون اینا مجبورم زودی برم‌برگردم 

یا همین دیروز پسرم یبوست بود مجبور شدم برم براش شربت انجیر بخرم‌بیام

من خودم الان سر کارم... سرکار تا وقتی دستام رو صابون نزدم و الکل نزدم چیزی نمیخورم... چایی آبدار خون ...

بنظرم باشگاه نری بهتتره 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2731
من خودم الان سر کارم... سرکار تا وقتی دستام رو صابون نزدم و الکل نزدم چیزی نمیخورم... چایی آبدار خون ...

من میگم کاره خوبی می‌کنی رعایت کن افسردگی نمی‌گیری

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

نه از خونه تکون نمیخورم مهمونی هم تعطیل حتی خونه مامانا ‌‌.ی ماه تحمل کن ببینیم وضعمون چی میشه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738
منم خودم و دخترمو قرنطینه کردم اما شوهرمو چکار کنم جای شلوغ شهر کار میکنه سرشم شلوغه شب میاد خونه هر ...

وقتی میاد خونه لباسای بیرون رو جدا بزارید که دست دخترتون بهش نخوره...خودش دوش بگیره.. بیرون باید دستشون رو به صورت و چشم و دهن نزنن.. گوشی هایی که بیرون از خونه رو میز گذاشته شدن یا دست بهشون خورده... به محض رسیدن به خونه الکلی کنید...

نههههه خواهشا جاهای عمومی مخصوصا باشگاه اینا نرین 

اصلا یه مدت تو خونه بمونین مگه چی میشه

منم از همین نون خیلی میترسم  خونه مامانم هم هستم پسرم یکسره میخواد بره بیرون بابامم سریع میبرت ...

نون رو میتونی بخری فریز کنی بعد یکی دو روز توی توستر یا فر داغ کنی دیگه مشکلی نداره

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2706