2726
عنوان

لعنت لعنت لعنت آخ کاش میشد آتیشش بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6854 بازدید | 162 پست
عزیزم اون ول کرده رفته این داره شکنجه میده_منظورم اینکه یک مادرنمیتونه انقدر بی وجدان باشه

میگم ننه ی ما تا بود همین شکنجه ها رو میداد طبق گفته ها😑

با سیم ضبط سوت داداشمو تا حد مرگ میزد، می نشست روی سینه بچه میگفت میکشمت اینقدر اذیت میکنی، اینا رو خودم دیدم دیگه😑

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰
افرین، همینطوره، من چند وقت پیش یکی از دوستان زایمان کرد یهویی، خانواده ش نبودن اینجا، من رفتن همراه ...

بله دقیقا

وجدان ربطی ب نسبت خونی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم ننه ی ما تا بود همین شکنجه ها رو میداد طبق گفته ها😑 با سیم ضبط سوت داداشمو تا حد مرگ میزد، می ...

چی بگم شایداینجوریام پیدامیشن ولی خیلی خیلی کمه تعدادشون

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
میگم ننه ی ما تا بود همین شکنجه ها رو میداد طبق گفته ها😑 با سیم ضبط سوت داداشمو تا حد مرگ میزد، می ...

خیلی متاسفم عزیزم

تجربه مشابه دارم، پدرم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2728

شما خودتو نبین عزیز دل

هستن بی لیاقتایی مثل همین مامان من

حتی هستن کسایی ک شکنجه های جنسی میدن ب بچه هاشون ک من وقتی فهمیدم مثل چی اشک ریختم برای اون طفل معصوم

محبت و وجدان ب قلب آدما بر میگرده هیچ ربطی ب نسبت خونی و اینا نداره 

😥😥😥ای کاش نخونده بودم تا چند روز فکرم درگیر میشه.. توروخدا یه کاری بکن گناه داره بچه لعنت به این مادر،،، من حاضرم جونمو بدم به بچم چرا بعضی ها اینقد پستن... مستاجر خواهرشوهرم کثیف تر از این بود بچه هشت  ماهه رو گذاشته بود و رفته بود ظهر برگشته بود بچه رفته بود توی دستشویی گریه میکرده 😭😭آخرم بچه مریض شد و دکترها جوابش کردن از بس مادر حیوونش بهش بی محلی کرد

تو نخ ما نباش گره میخوری

به زور در رو باز کرد.من با خانم مددکار همراه ی آقا رفتیم داخل خونه.البته اولش من پشت در بودم ولی به عنوان شاهد رفتم داخل.اثری از کبودی روی تن بچه نبود.فقط لپاش سرخ شده بود.بینی بچه گرفته بود و آروم آروم هق هق میزد.البته گریه نمیکردا.پوشکش از شب گذشته عوص نشده بود.درکل بچه تمییز بود.‌روی بازوی بچه جای دندون بود.زنگ زدن همسرش هم اومد و گفتن که میرن مرکز.

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه

پدر من سر جریان جداییش از مادرم، چون من سمت مادرم بودم بهم تهمت زد فیلم سک سم پخش شده همه جا، میخواست منو بکشه، من شبیه کره ای هام، یه فیلم پو رن کره ای رو گرفته بود به همه نشون میداد میگفت این فلانیه

هستن، اتفاقا خیلی هم کم نیستن، بخاطر ضعف قوانین تو این زمینه

من شکایت کردم ازش، شلاق بریدن، با جریمه نقدی شلاقش رو خرید و تمام، در حالیکه پول برای اون اصلا اهمیت نداشت

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706