2733
2734

تاپیک قبلیمو نوشتم کسی کمکم نکرد.شوهرم منو کتک زده تحقیر کرده همیشه ارادم کمه میخوام به خودم برسم بهش اهمیت ندم سرسنگین باشم ارادم کمه زود میرم اونم سواستفاده میکنه پرور میشه چکار کنم چطور بیخیالش بشم.کمکم کنید لطفا.همه روشهای بلدم انجام میدم ولی ارادم کمه زود کوتاه میام

وای عزیزم همیشه به کاراش فک کن به اینکه هیچ ارزشی برات قائل نبود بدون اینبارم مثل همیشس ...‌واسه خودت ارزش قائل شووو 

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتماد به نفست خیلی پایینه

مشاور به من گفت تا 25 روز همه نکات مثبت خودت رو برای خودت بنویس و چندین بار بخون

حتی اگر هرروز تکراری نوشتی اشکال نداره

پیشنهاد میکنم عضو کانال پیوند عقل و عشق بشی من اونجاهم یه سری چیزا یادگرفتم الان خیلی بهتر شدم

2728

اگه میخوای جلوشوهرت با ارزش باشی اول بایدبراخودت ارزش قائل بشی بخودت برس بروباشگاه خودتو بکش بالا انقدرکه ازاون بالاتر بری بخوادنگات کنه مجبوربشه سرش رو بالا بگیره 

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

بیشتر وقتت رو ب یاد گرفتن موثر پر کن 

ورزش برو 

هر روز کتابهای جدید بخون 

حدقل روزی ۵ کلمه ی جدید انگلیسی یاد بگیر و باخودت تکرارش کن تا ملکه ی ذهنت بشه 

هنر یاد بگیر (خیاطی-آرایشگری-آشپزی....) 

اینجوری شما بیشتر مشغول یاد گرفتن چیزای جدید هستی و کمتر جروبحث میکنید 

واسه هر کنشی هم واکنش نشون ندید 

فقط سکوت کنید و بهترین راه رو انتخاب کنید 

چون توی عصبانیت آدما نمیفهمن چی میگن و چیکار میکنن فقط میخوان حرفی زده باشن 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738

شما شخصیت مهر طلبی داری  این خوب نیست تا خودتونو عوض نکنین  رفتار شوهرتون ادامه پیدا میکنه  قدرت تلقین خیلی زیاده به خودتون تلقین کنین شما بهترین هستین بعدم خیلی به خودتونو زندگی اهمیت بدین کم کم رام میشه