2410
2553

بياين از ارزوهاتون بگين كه ديگه خيلي وقته بهشون فكر نميكنين 

ارزوهاي من : سوار كاري و موسيقي (سنتور)بلد بشم، كلاس رقص برم، شنا در حد حرفه اي ياد بگيرم، كل دنيا رو ببينم 

معتقدم هيچوقت براي رسيدن به ارزوهاتون دير نيست 😍

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

خرید خونه که با این تورم و وضعیت اقتصادی درست ترین کار همون بوسیدن و کنار گذاشتنشه

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ایرانگردی واینکه توی یه روستا زندگی کنم آرزوهام بودند البته ادامه تحصیل هم بود شاید بچه هام بزرگتر ب ...

زندگي توي روستا و ايران گردي و ادامه تحصيل خيلي خوبه، فكر ميكنم اگه خودتون بخواين ميتونين خيلي زود بهشون برسين 

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

ب قول اقای قمشه ای ک میگه هیچوقت از آرزوهات دست نکش چون خداوند قدرت رسیدنشو توی دلت دیده پس ادامه بده تا موفق بشی 

برای من نرسیدن معنی نداره یا راهی خواهم ساخت یا راهی خواهم یافت 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2714
ب قول اقای قمشه ای ک میگه هیچوقت از آرزوهات دست نکش چون خداوند قدرت رسیدنشو توی دلت دیده پس ادامه بد ...

دقيقاااا 👌👌👌 كار درستو ميكنين منم از امروز تصميم گرفتم ك تلاش كنم تا بهشون برسون 😍

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
زندگي توي روستا و ايران گردي و ادامه تحصيل خيلي خوبه، فكر ميكنم اگه خودتون بخواين ميتونين خيلي زود ب ...

عزیزم شوهرم خیلی وسواسه یه مسافرت کیش رو هم به زور میاد اصلا اهل سختی کشیدن نیست ،زندگی توی روستا رو هم رفتم دنبالش رفتم یه روستا توی دماوند یه خونه شیک هم دیدم ولی دریغ از یه کم امکانات اولیه با بچه کوچیک ومدرسه ای نمیشد زندگی کرد اونم بچه ای که تو بهترین امکانات تهران بوده تا الان ،ولی برای دوران بازنشستگی دارم به رفتن از تهران فکر میکنم

بچه دارشدنم لباسای نازی که واسش خریدم بپوشونم ولی دیگه گذاشتم کنار کاملا ناامیدم میدونم دیگه هیچوقت طعم مادرشدنو نمیچشم😭ای خدا بغض داره خفه ام میکنه

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

منم خرید خونه همسری ک دوسم داشته باشه پول و سرکار رفتن خودم خریدن ماشین برا خودم مسافرت .هییی چقد زیاده .سلامتی خواهرم .باسیاست شدن پدرمادرم.  ای خدا بازم بگم

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
2706