2726
داره تبدیل میشه، خیلی زیاده و هیچ کس خبر نداره، یه نفر میتونه ۴ نفرو مبتلا کنه دیگه خودت فکرش و بکن ...

تازه ناقل هم هست طرف گرفته علامت نداره ولی میتونه انتقال بده 

چقدر ملت ما اعصاب خورد کن شدن

سیل میاد میرن مسافرت، الودگی میشه میرن مسافرت، ویروس میاد بازم می رن😡😡

خب بابا هر تعطیلی که برا مسافرت و تفریح نیس

جالبه گرونی بنزین هم اثری نداشته روشون

پس چجوری می نالن پول نداریم 🤔🤔

مگر میشود تو باشی و من آرزوی دیگری کنم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا همین تلویزیون ایرانم هر شبکه ای بزنی از صبح تا شب یه دکتر داره حرف میزنه راهکار میده کی به حرفش ...

واقعا دلم میخواد بشینم زار زار گریه کنم دارم خفه میشم

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
2728
میدونین یک مشکلی هم که مامردم داریم دوست داریم ازطرف مسئولین معجزه بشه_کلیپهای چین روکه ادم میبینه و ...

دقیقا چون تو کشورشون فرهنگ سازی شده البته شاید آدمای بی فرهنگم پیدابشه داخل کشورشون ولی شمارش پایینتره ولی تو کشور خودمون چی بگم هرچی بگم تف سر بالاس

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
اتفاقا اینبار دارن باجون خودشون بازی میکنن این همه میگن تو اماکن پرجمعیت نرید خوب حرف گوش کنید تازود ...

اوه اوه بازار ها پره میگن ماشالله ندیدی پست میزارن اینو خریدم رفته بودم خرید

والا همین تلویزیون ایرانم هر شبکه ای بزنی از صبح تا شب یه دکتر داره حرف میزنه راهکار میده کی به حرفش ...

بعدش میگن اینا کاری نمیکنن اینا چماغ بالا سر میخوان بابا بمون خونت خودت و خانوادت نه اینکه جمع کنی بری خونه این خونه اون

اوه اوه بازار ها پره میگن ماشالله ندیدی پست میزارن اینو خریدم رفته بودم خرید

چی بگم واقعا دارن به خودشونو بقیه ظلم میکنن بخوان اینجوری ادامه بدن اصلا عیدی در کار نیست که بخوان لباس نو بپوشن

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

بیچاره ما ک تو هررررر شرایطی باید این مسافرارو تحمل کنیم

تو هیچ قضیه ای قبل از این کرو نا انقد شفاف احمق بودن ملت دستم نیومده بود خدایی بعد این هرجا ببینم دارن اعتراض میکنن از گرونی وضع جامعه فلان بهمان همونجا هرچی بد و بیراس میگم چون هرچی میکشیم از خریت همین ملته

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
میدونین یک مشکلی هم که مامردم داریم دوست داریم ازطرف مسئولین معجزه بشه_کلیپهای چین روکه ادم میبینه و ...

مسلمون و غیر مسلمون نداره شرایطو درک میکنن چینیا با فرهنگن

جهنم از خودشون هر بلایی بیاد سرشون حقشونه ولی مردم اون شهرا چه گناهی دارن 

دقیقا همینو بگو...اگه ناقل ویدوس باشن چی میشه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
چقدر ملت ما اعصاب خورد کن شدن سیل میاد میرن مسافرت، الودگی میشه میرن مسافرت، ویروس میاد بازم م ...

دقیقا اونایی که بیشتر مینالن همینا هستن که میترسن از این کاراشون عقب بمونن

خاک بر سرا انگار الان وقت تفریحه یوقت تعطیلاتشون هدر میره انوقت یچیز میشه از بی تدبیری دولت میگن&nbs ...

بدتر از اونهایی که دارن میرن مسافرت مردمی هستند که تو شهر خودشون بداشت رعایت نمیکنن و همچنان تو خیابون میبینیم آب دهان پرتاب میکنن بیرون . دوست دارم گردنشون رو بشکنم 

2706