2726
عنوان

فقط اونایی که مجردن و دوس دارن ازدواج کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 31 پست
ببین من خواستگار داشتم مثلا تا چند ماه پیش، الان نه  علتش رو میدونم ، یکی اینکه جایی نمیرم که ...

نه بابا خیلیا میگن طرف سرکتاب و ... نری تازه من شنیدم حرومه ننیدونم تا چه حد درسته. علاوه بر این  تلاشمم کردم ی سریا ام که معرف هستن  تو فامیل میدونن من قصد ازدواج دارم ولی خوب موردی معرفی نکردن شاید نیس نمیدونم من به اندازه کافی دیده ام شدم بعضیا راحت گوشه خونه گیرشون میاد بعضیا مثل من شاید خدا برام نمیخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا خیلیا میگن طرف سرکتاب و ... نری تازه من شنیدم حرومه ننیدونم تا چه حد درسته. علاوه بر این&nbs ...

اگه بری برای برای کسی دعای بد بگیری حرومه اره 

اما تو گره افتاده تو کارت شاید به وسیله سحر و جادو باشه 

باید بری گره کار خودت رو باز کنی و این اشکالی نداره 

دیگه از خیرش گذشتم صد درصد بهشت برین ماله منه چون خدا تو این دنیا با اینکه التماسش کردم و تلاش هم کر ...

ای جان منم تلاش کردم نمیشه دیگه ببین ی دخترایی دیرم هزارتا کار کردن بهترین شوهرا نصیبشون شد من حتی دوستای خوبی گیرم نیومد جوونی کنم اصطلاح  افتاب مهتاب ندیده مال منه نمیگم تو اجتماع نیستم خودت متوحهی دیگه منظورمو

2728
اگه بری برای برای کسی دعای بد بگیری حرومه اره  اما تو گره افتاده تو کارت شاید به وسیله سحر و ج ...

مرسی به هر حال من که فعلا نظرم اینه نرم هم کسی رو مطمئن نمیشناسم هم شنیدم کلا نرید دیگه درستی و غلطیشو نمیدونم ولی تو این خطا نیفتم بهتره

چرا ایقد من خاستگار دارم پس😑شاید ماهی ی دونه پیشنهاد داشته باشم🤦‍♀️.سعی کن فعالیت اجتماعی داشته باشی.ب خودت برسی‌.تیپ بزنی.با آدم هایی بگرد ک موقعیت اجتماعی خوبی دارن.اعتماد ب نفس داشته باش.ای دوره زمونه  ازدواج سنتی  دیگه داره کم رنگ میشه

عزیزم البته الان اولویت زندگی من درامان موندن از این بیماری لعنتیه که شایع شده.اما منم28سالمه مجردم بیشتر وقتام ازخونه بیرون نمیرم.راستش تنهاموردی که باعث میشه به ازدواج راغب بشم فوضولای دوروبرم هستن😬البته چندتایی خواستگاردارم.اما موردقبولم نیستن.حتی این آخریش چندماه پیش پسرعموم که مهندسی برق خونده و خونه وماشین هم داره.اما خانوادگی کلا خیلی خسیسن. بابام همون اول ردشون کرد.البته مامانمم که دوس داره تاابد وردلش بمونم خیلی خانوادگی هممون بهم وابسته ایم.اما برای کسایی که دوست دارن زودترازدواج کنن حتما رفت وآمدشون ودایره دوستانشون رو بیشترکنن ومرتب وشیک و خوشرویی درروابط خیلی تاثیرداره❤

چرا ایقد من خاستگار دارم پس😑شاید ماهی ی دونه پیشنهاد داشته باشم🤦‍♀️.سعی کن فعالیت اجتماعی داشته با ...

ربطی به فعالیت اجتماعی نداره دور برم دیدم فعالیت خاصی نداشتن شوهر کردن دختری که سرکارم میره و ازدواجیه ولی شوهر نکرده ولی تو اجتماعم هستم  

عزیزم البته الان اولویت زندگی من درامان موندن از این بیماری لعنتیه که شایع شده.اما منم28سالمه مجردم ...

منم خواستکار ی ذره خوب باشه از ی جا دیگه مشکل هس من خودمم دوس دارم ازدواج خوب تا کی مجردی مخصوصا امثال من که کار خاصی ام نمیشه کرد لذت بردن از مجردی برای من شعاره شاید ازادی داشته باشم ولی شرایط لذت بردن نیس برام برم سفر این ور اونور و ...

چرا ایقد من خاستگار دارم پس😑شاید ماهی ی دونه پیشنهاد داشته باشم🤦‍♀️.سعی کن فعالیت اجتماعی داشته با ...

شانسه بابا منم همه چیم خوبه ولی خواستگار ندارم از جونیا هم نداشتم الانم ندارم

ربطی به فعالیت اجتماعی نداره دور برم دیدم فعالیت خاصی نداشتن شوهر کردن دختری که سرکارم میره و ازدواج ...

والا من مادرم مسجد محل ک‌میرفت.اونجا واسه داداشم ی دختری رو دید.معرفی کرد و الان هم دارن زندگی میکنن.

2706