2410
2553

خانوما میدونم هر چی خدابخواد همون میشه ولی من خیلی ناراحتم اوضاع اقتصادی اینجوری شده همون طوریشم خواستگار با شرایط مناسب کم بود خیلی ناراحتم  منم دیگه ۲۹   سالمه ازدواج خوب نکنم شما ام خواستگاراتون کمه؟اوضاع مالیشون چه جوریه؟ لطفا نظر بی ربطم ندید ازدواج میخوای چیکار  و.... حرفاتون فقط دل میشکونه .کاش لااقل سختگیر بودن ولی خواستکارای من حتی همکفو باشن مشکل جای دیگه هس😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
برو داخل اجتماع

من که گفتم دخترای مجرد بعد از کجا فهمیدید من داخل اجتماع نیستم ای بابا اینجا تامیک میزنیم ی اقایی نظر میده من فقط دوس داشتم با خانوما دردل کنم

درک میکنم دیگه  الان خونه زیر هفتصد ملیون نیست جوونا از کجا بیارن اجاره هم کنید باااید دونفر شاغل باشید

شرایط خیلیی سخت شده

عزیزم منم ۳۱ سالم بود ازدواج کردم یه بچه دارم سر جنگ و کرون ..ا همش میگم عجب غلطی کردم ازدواج کردم بچه اوردم الان نگران دونفر دیگه هم هستم ولی مجردی تو بدترین شرایط میتونی ازین مملکت بزنی بری

2714
درک میکنم دیگه  الان خونه زیر هفتصد ملیون نیست جوونا از کجا بیارن اجاره هم کنید باااید دونفر شا ...

نه برای من نمیشه برم امتحانم کردم برای من راهی نیس شما سنتی بود ازدواجت ؟

ببین من خواستگار داشتم مثلا تا چند ماه پیش، الان نه 

علتش رو میدونم ، یکی اینکه جایی نمیرم که کسی ببینه منو 

و دوم دقیقا همین شرایط اقتصادی هست ، هرچه شرایط بدتر میشه اکثر خانواده های دخترا سختگیر تر میشن و خانواده پسرا میترسن قدم جلو بذارن ، اما چیزی که میخوام بهت بگم اینه که حتما عروسی ها و مهمونی ها شرکت کن و خیلی گرم و صمیمی و مرتب لباس بپوش 

و اینکه خیلی راحت بگو قصد ازدواج داری و اگه تا الان پیش نیومده چون همسنگ خودت رو پیدا نکردی 

من هرکی ازم بپرسه خیلی راحت و بدون رودروایسی میگم اره قصد ازدواج دارم و...

ی چیزی ام که من بهش اعتقاد دارم خیلی ، چون به چشم دیدم ، اینه که بخته بعضی دخترا بسته میشه حالا یا به وسیله همزادش ، یا یه آدمی که باهاشون دشمنی داره و اینها تو قرآن اومده ، بنظرم یه نفر آدم مطمئن پیدا کن و برو یک سرکتاب باز کن و اگه بختت رو بستن بازش کن 

الان دیگه بیشتر اونایی که دوست میشن و عاشق همن ازدواج میکنن ازدواج سنتی داره ور میافته با این شرایط ...

در صورتیکه پیش بیاد برای من پیش نیومد تازه دخترایی ام دیدم هر کار کردن به طرف برسن ولی نرسیدن دوستیم صد درصد ازدواج نیس 

2706