2737
2734
عنوان

الرژی نوزاد به دادم برسید

91 بازدید | 20 پست

بخاطر وضعیت ک   ر   و    ن   ا نمیتونم  بچه مو ببرم دکترنوزادم دوماهه هست تو مدفوعش خون بود بردم دکتر گفت محصولات لبنی گوجه بادمجون اجیل موز و غیره رو حذف کن

دو روزه رب گوجه زدم ب غذا  دوره مقعدش قرمزه دوباره جوش زده

شما بارژیم بچه تون سالم شد یا شیر خشک دادین دکتره بهم کفت تو فکر میکنی شیر خشک از چی هست ننوشت واسم

اگه شیر خشک دادین اسمش هم بگید اگه با رژیمم سالم شد بگید تو رو خدا

آپتامیل پپتی جونیور اگه بخوره خوبه و بهش بسازه....خودت باید لبنیات وخیلی چیزا حذف سخته واقعا

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا میخای شیر خشک بذی همون شیر خودتو بده  رژیم رعایت کن  چیز ترسناکی نیست اکثر بچه ها ای ...

اخه به جز محصولات گاوی یه رژیم بلند بالا داده اصلا نمیدونم واقعا چی بخورم صبحونه ناهار شام

یعنیبا رژیم جواب نمیده اخه خیلی شیر دارم میگم حیفه

جواب میده.اگه میتونی کامل رژیم باش شیر خودتو بده.حتی رب هم نخور

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

باید ببینی به چی آلرژی داره
اگه به پروتئین گاوی باشه شیرخشک معمولی فایده نداره گلم
ولی کلاً گوجه فرنگی بادمجان ادویه و سرخ کردنی براش خوب نیست یعنی خودت نخور
حالا دور از جون اگه به گلوتن آلرژی داشته باشه نون و فرآورده های گندم حتی شامپوش هم اذیتش میکنه
لبنیات
گوشت
همه اینا ممکنه آلرژی زا باشن

چقدر خوبه خواست خدا با خواست دلت یکی بشه
اخه به جز محصولات گاوی یه رژیم بلند بالا داده اصلا نمیدونم واقعا چی بخورم صبحونه ناهار شام

وای من نون خالی می‌خوردم با چای شیرین.بعدها پنیر گوسفندی تاکیید میکنم از جای مطمین بگیر ک بدونی گوسفندیه با چای.غذای همیشم برنج مرغ.گوشت برنج.با آب زرد

یعنیبا رژیم جواب نمیده اخه خیلی شیر دارم میگم حیفه

شیرتو قطع نکن . خودت صبحانه مربا به مربا هویج بخور . با شیرخشک جونیور واسه خودت فرنی درست کن رازیانه بخور سیرت کم نشه . غذا هم مرغ و گوشت گوسفندی بخور . آب هویج زیاد بخور . ب غذاهات فقط زردچوبه بزن 

مینا قری هستم
وای چه سخت

داغون شدم.قرص کلسیم یکی صبح یکی شب می‌خوردم.بچه من اینقد‌حساس بود هییییییچ شیرخشکی مساحتش😖😖😖😩😵

داغون شدم.قرص کلسیم یکی صبح یکی شب می‌خوردم.بچه من اینقد‌حساس بود هییییییچ شیرخشکی مساحتش😖😖😖😩😵

حالا منم نمیدونم چه شیری بدم  بهش میسازه با نه  الانم میترسم ببرمش دکتر بخاطر ک  ر   و  ن  ا  

بنظرتون چکار کنم

2706