2737
2739
عنوان

مامانم منو میکشه خخخ

704 بازدید | 47 پست

دیشب گوشیم به شارژ بود حوصلم سر رفته بود گشنه بودم رفتم یه کنسرو لوبیا تو آب گذاشتم رو گاز که بجوشه بعد بخورم حوصلم سر رفته بود دراز کشیده بودم همینجوری خوابم برده بود تاصبح بقیه ام خواب بودن همه  دیگه خودتون تصور کنید چیشد. خخخ  الان هنوز تو اتاق خواب هستم مامانم اگه بفهمه بیدار شدم 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترکید..... و احتمالا مامان گرامی هم تورا خواهد ترکاند...    

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
2738
2706