2737
2734
عنوان

از درد پریود از خواب بیدار شدم

768 بازدید | 22 پست

زیر شکمم درد میکنه چی بخورم خوب شم؟☹️🥺

خداجون مرسی که قراره به این زودیا زندگیمو عالی رقم بزنی مررررسسسسی ازت عاشقتم🙈💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخ اخ مثل من ساعت 5صبح بیدارم کرد چای زعفرون دردو کم میکنه ولی زیادی نخوووری خون ریزی زیاد میشه

یه لحظه فکر کن مال تو باشم   ..اروم باش...میگم اروم باش..گفتم فک کن فقط..یکی زنگ بزنه به اورژانس..نفس بکش لعنتی..بیا اینم مرد  

چایی با نبات بخور

برو زیر پتو سشوار بگیر رو دلت

اگر همیشه دل درد داری حتما از سه یا چهار روز قبل پریودت جوراب ضخیم بپوش و پاهات رو گرم نگه دار.

مفنامیک اگر مجبور شدی بخور

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738
نهههه اون خونریزی رو قطع میکنه 

والا مال من شدیده

میخورم کم بشه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
منم چن وقته ک موقع عادت ازدرد پام نمیتونم بخوابم ینی بد درد میکنه ها نمیدونم دلیلش چیه

از چند روز قبل گرم نگه دار پاهات رو

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
چایی با نبات بخور برو زیر پتو سشوار بگیر رو دلت اگر همیشه دل درد داری حتما از سه یا چهار روز قبل پ ...

پاهامو گرم نگه دارم دل دردم کم میشه؟؟؟چ جالب

خداجون مرسی که قراره به این زودیا زندگیمو عالی رقم بزنی مررررسسسسی ازت عاشقتم🙈💋
منم چن وقته ک موقع عادت ازدرد پام نمیتونم بخوابم ینی بد درد میکنه ها نمیدونم دلیلش چیه

منم پاهم خیلی درد میکنه

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔

شیاف دیکلوفناک بزار انگار نه انگار اصلا دردی داری مث پر سبک میشی 

منم امروز سومین روز پریودمه از درد کمر و پهلو و زیردل و پشت و پا دارم میمیرم ولی چاره چیه تحمل میکنم دیروز انقدر حالم بد بود صورتم رنگ گچ دیوار شده بود رو به موت بودم شوهرم ترسید

2706