2737
2734
عنوان

باردارها لطفا یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 38 پست
نه مراقبت دارم نرفتم حالا شانس من زایمانم نزدیکه میترسم بااین کرو نا دقیقا دوهفته دیگه زایمانمه

ایشالله دورباشی مریضی ازت ❤️به سلامتی زایمان کنی

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما من دوسه روزه صبونه میخورم هرنونی بخورم ببخشید سریع بالا میاررم هم سنگک هم لواش اصلن نمیتونم یه ...

یاد اوایل بارداری خودم افتادم

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو
اگرم ک رونا نگیریم با این خبرا زجر کش میشیم البته خودمو میگم دور از جون شما از یه طرف میگن خطرناک ...

دقیقا درسته حرفت آدمو هی سرد و گرم میکنن نمیدونیم کودوم درسته :( 

ایشالله زود رد شه این بلا از سرمون

2731
خانما من دوسه روزه صبونه میخورم هرنونی بخورم ببخشید سریع بالا میاررم هم سنگک هم لواش اصلن نمیتونم یه ...

منم مث خودتم ! نون لواش بذار تو فر برشته و طلایی بسه بخور خیلی تاثیر داره ! 

سونو ان تی همون غربالگریه؟ سونو گرافه به من گف دیگه اوکیی برو ۱۳ هفته بیا برا سونو غربال

شما که فعلا هفته تون پایینه کار خاصی با دکتر ندارید،  من هفته ۲۸ هستم دیروز وقت دکتر داشتم، نرفتم ، چون الان ما در گروههای پر خطر هستیم

... و من به تو ایمان دارم...
2738
دقیقا درسته حرفت آدمو هی سرد و گرم میکنن نمیدونیم کودوم درسته :(  ایشالله زود رد شه این بلا از ...

ان شاءالله 

کل بارداری رو سعی کردم استرس نداشته باشم

بیشورا این آخرا نمیزارن که تو حال خودمون باشیم

نصف خریدام مونده زایمان هم که نزدیکه

خدا خودش کمکمون کنه

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی

من دیروز رفتم پیش دکترم 

فردا هم ی آزمایش دارم برم تحویل بدم

عصرم با شوهرم میخام برم بیرون

ن ک مواظب نباشم چرا هستم ولی بخدا استرس برا خودمون بچه تو راهی خیلی ضرره

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2706