2726
عنوان

باردارها لطفا یه لحظه بیاین

291 بازدید | 38 پست

عزیزان توی این روزا شما سونو و چک آپ دکتر رو مرتب میرید ؟؟؟ من سونو زفتم هفته پیش با ماسک و محلول الکل البته  گف همه چی اوکی دیگه نرفتم مطب دکترم ازون موقع .جرعت ندارم برم بیرون از خونه 😑خواستم ببینم بقیه ک باردارن چیکار میکنن تو این روزا؟

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم 24 نوبت آزمایش و سونو  ان تی دارم میترسم برم ولی مجبورم    

سونو ان تی همون غربالگریه؟ سونو گرافه به من گف دیگه اوکیی برو ۱۳ هفته بیا برا سونو غربال

مگه ماه چندی؟ ماهی یک بار باید بری چکاپ  ماه هشت هر دو هفته ناه آخر هر هفته

نه هفته ۸ ام باید دکتر میرفتم سونو و آز نشون میدادم ولی سونو ک گفت اوکی همه چی دیگه نوبت دکترمو نرفتم :/ 

سونو ان تی همون غربالگریه؟ سونو گرافه به من گف دیگه اوکیی برو ۱۳ هفته بیا برا سونو غربال

آره عزیزم. خب دیگه اگه صدای قلبشو چک کردی دیگه نیاز نیست بری تا غربالگری. منم 10 روز پیش دکترم واسم هم آزمایش هم سونو رو نوشته که 24 تاریخ بزنم و برم

آره عزیزم. خب دیگه اگه صدای قلبشو چک کردی دیگه نیاز نیست بری تا غربالگری. منم 10 روز پیش دکترم واسم ...

خوب خداروشکر .

اگرم ک رونا نگیریم با این خبرا زجر کش میشیم

البته خودمو میگم دور از جون شما

از یه طرف میگن خطرناک نیس ضعیفه 

از یه طرف میگن کشنده اس

نگران نباشید ویروسی که با آب از بین بره معلومه خیلی ضعیفه 

بعدشم ما باردارا کلی ویتامین میخوریم سیستم ایمنی قوی داریم

تا میتونید ویتامین سی بخورین

بیاین ذهنمون رو درگیر نکنین اینجوری همش به خودمون تلقین میکنیم

دکتر میرین با ماسک و دستکش رسیدین هم حتما دستاتونو بشورین ان شاءالله که چیزی نمیشه

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
2706